Jump to content

rafik73

Klubowicz
 • Content count

  971
 • Joined

 • Last visited

About rafik73

 • Rank
  Jestem dobry w łóżku mogę długo spać

Kontakt

 • Strona WWW
  http://reefhub.pl/rafal-duplicki-rafik73-375l-z-legionowa/

Informacje o profilu

 • Imię
  Rafał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Legionowo
 • Zainteresowania
  Nurkowanie, wędkarstwo, akwarystyka, motoryzacja.
 • Akwarium
  550 l.w obiegu.

Recent Profile Visitors

3117 profile views
 1. rafik73

  [s]Acanthurus pyroferus

  Witam Lekko przerybiłem zbiornik i padło na niego . Acanthurus pyroferus ok.10cm. Cena 200zł Sprzedam do akwarium o obj.500+ Odbiór osobisty Legionowo Lub dostawa przy okazji wyjazdu służbowego do większych miast w Polsce (po wcześniejszej wpłacie na konto). Pozdrawiam
 2. rafik73

  Balling a dodatki Fauna Marin

  Proszę:
 3. rafik73

  Pomoc

  Abo telefon do Przyjaciela
 4. rafik73

  Sól Tropical

  1.026 jest na zdjęciu z pomiaru . Ale skoro dla Ciebie 1,03 to nie będę z Tobą dyskutował . Bo przecież Ty wiesz wszytko najlepiej Aha i jeszcze jedno . Zdjęcie pomiaru zasolenia jest z mojego akwarium a nie z solanki . Tego też nie dopatrzyłeś ?? PS. Mam natomiast dobrego okulistę. Mogę polecić .
 5. rafik73

  Cyrkulatory Jecod/Jebao - awaryjność

  Tak OW i SOW Nie wiem dlaczego są różne oznaczenia identycznych pomp. W Coral Hause OW w Erybce SOW.
 6. rafik73

  Sól Tropical

  Tak się zakończyło moje wyjaśnianie z firmą Tropical: Pozostawię to bez komentarza. Podsumowując na tych 5kg. zakończę przygodę z tą solą . Szanowny Panie, W odpowiedzi na Pana reklamację, informujemy że zakupiona przez Pana sól Marine Power o numerze 04HJ2119 to sól Reef Plus Salt. W załączniku przesyłam parametry zakupionej przez Pana soli. Najmocniej przepraszamy za nieporozumienie, które wynikło z faktu iż nasz system nie zaciągnął karty z parametrami wyżej wymienionej soli na stronę www.tropical-marinepower.pl. Stąd pierwotnie domniemywaliśmy, że zakupiona przez Pana sól to Reef Base Salt. Bardzo przepraszamy ze wszelkie niedogodności i informujemy, że dołożymy wszelkich starań aby ten błąd już się nie powtórzył. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.
 7. rafik73

  Sól Tropical

  Bez przesady . Tu nie chodzi o u krzyżowanie producenta lecz bardziej o wyjaśnienie całej sytuacji oraz ku przestrodze . Gdyż inni klienci mogą trafić na tę samą partię . Złożyłem oficjalną reklamację do firmy i będę czekał na wyjaśnienie .
 8. rafik73

  Brzydala na Aiptasie

  Kupię brzydala na Aiptasie nie jedzącego korali
 9. rafik73

  Sól Tropical

  Test Refraktometru AM bez kalibracji prosto z pudełka 1. RODI 2. Woda w Akwarium Jak się dostanę do dużej Hanki to potwierdzę
 10. rafik73

  Sól Tropical

  Okej nie będę bić piany poczekam na stanowisko Tropical ewentualnie zawiozę próbkę wody na dużą Hankę .
 11. rafik73

  Sól Tropical

  A dlaczego jesteś PRAWIE PEWIEN , że woda była przesolona ?? Po czym to wnosisz ?
 12. rafik73

  Sól Tropical

  Piotrek wpadnij i sprawdź na pewno będzie dobrze zmierzone Uwielbiam takich malkontentów . Czy sądzisz , że pisząc ten wątek nie sprawdziłem 2 x ? Być może jest błąd pomiaru testem kropelkowym poprzez interpretację koloru próbki . Ale nie aż taki jaka jest różnica pomiędzy wynikami moimi a na stronie Tropical. To Oni się pomylili nie ja -na co własnie przedstawiłem dowód powyżej . Zasolenie sprawdzam refraktometrem AM to mój 4 refraktometr w karierze akwarysty i jedyny który trzyma skalę nie rozkalibrowuje się bez przerwy. Woda była mieszana 24h. Prawdopodobnie mam sól Plus z wynikami badań Base . Ale nie jestem tego w stanie zweryfikować gdyż nie mam dostępu do rzeczywistych wyników tej soli z wiadra. Na tę chwilę Tropical po ujawnieniu tego milczy. Zbierają myśli co napisać lub sprawdzają partię Czekam więc................... Temat jest w OffTop bo jak go tu umieściłem .
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.