Jump to content

Artur Tokajuk

Klubowicz
 • Content count

  618
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Informacje o profilu

 • Imię
  Artur
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Białystok
 • Zainteresowania
  Muzyk,Akwarystyka,Astronomia.
 • Akwarium
  120x50x50 + refu,spore :)

Recent Profile Visitors

2586 profile views
 1. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Dziękuje Narobiłem się troszkę, ale będzie jeszcze lepiej
 2. Artur Tokajuk

  Ryby wcinające cyjanobakterie

  Ryby jak ryby ale np. ślimaki turbo zajadają ładnie cyjano
 3. Artur Tokajuk

  Katańska pięćsetka po wrocławsku

  Fajne Akwarium oraz wakacje . Słuchaj jak Ci idzie z tymi Acanami? Właśnie myślę o tych koralach ostatnio.
 4. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Katani to jest kallymenia . Dzięki chłopaki za miłe słowa. Mam nadzieje, że przyjemnie się oglądało. A jeszcze pytanie jak jakość obrazu w filmiku wyszła? Sporo nad tym pracowałem.
 5. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Zapraszam serdecznie do obejrzenia filmiku, w którym mówię parę słów o mojej filtracji
 6. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Odnośnie dolewki to wiadro z wodą + dolewka Zapraszam do obejrzenia filmiku mojego akwarium na youtube Również znajdziecie pod filmikiem link do mojego Fan page którego wczoraj uruchomiłem
 7. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Katani - poprawiłeś mi dziś humor, to miłe Przyjacielu. Nie ma piasku ze względu na smród podczas wcześniejszej przekładki i przeprowadzki. 2 tygodnie musieliśmy wietrzyć moje Rodzinne mieszkanie po tym smrodzie . Naklejona jest zwykła biała folia od spodu akwarium. Myślę, że jest i fajnie mogłoby to wyglądać, tylko nie do końca mi się ten pomysł podoba z 1 względu. Gdy będzie niższy poziom wody w Panelu niż w akwarium, to cały poziom wody będzie już nieco za nisko.
 8. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Wybacz, że po tak długim czasie odpisuje Przyjacielu. Słuchaj sprawa wygląda tak, że nic się nie zbiera. W Panelu są 2 cylkulatory + obiegówka. Lustro wody bardzo ładnie się rusza, mieszając wodę. Odpieniacz symbolicznie raz na jakiś czas włączę bo uważam, że wypada zebrać toksyny z wody. Jak u Ciebie ten Panel dokładnie wyglądał. Obiecałem też zdjęcia i niebawem wrzucę Dzięki Stary!
 9. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Co tydzień żyletą. Nie wyjdzie bo próbował od ponad pół roku, szczelina jest za mała Siatka służy do tego aby Ukwiały nie wpadły w cyrkulatory oraz pompę.
 10. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Nieco mała zmiana konfiguracji światła
 11. Artur Tokajuk

  Chromis

  W zasadzie jak już Konrad się wczuł w sytuacje to macie znacznie większą szansę wspólnymi siłami. Mam nadzieje kurcze, że Ci się uda !!! Kibicuje i czekam na efekty.
 12. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Miło czytać . Wiecie czego najbardziej oczekuję ? Jak mi mangrowce ładnie się porozrastają to będzie super. Póki co bardzo fajnie listki puszczają i oby tak dalej. Tak samo na tych podstawkach co są na szybach coś bym zaaplikował Coś tutaj z tymi koralami pokombinować aby jeszcze fajniej było. Mam nadzieje, że będzie jeszcze dużo fajniej
 13. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Dzięki Przyjaciele Nie spodziewałem się, że się spodoba bo dodałem sporo soczewek 6500 k . Słuchaj świece 2x 39W t5 Geismana, niebieska + biała. Lampa chińska 144w w konfiguracji 50% blue + 50% white.Do tego stworzyłem swoją własną lampkę 39 W i tutaj przewagą jest white względem blue, są też 2 czerwone.Tam gdzie diody white to sporo dołożyłem 6500 K. Odpieniacz nie włączany od 3 miesięcy, czasami sporadycznie włączę, raz w miesiącu na 24h aby ładnie pochodził. Pierwszą podmiankę zrobiłem wczoraj, bardzo delikatna 10%. Dodam, że jeszcze nie miałem póki co ani jednej plagi a baniaczek stoi już chyba pół roku ? Krewetkę pistoletową chyba mam bo strzela w szczególności w nocy aktywnie. Co do skoczków to jeszcze nic nie wyskoczyło oprócz parasemy, którą szybko wrzuciłem do baniaka
 14. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Na realu nieco mniej tego ciepła jest ;). Na zdjęciu wyszło go nieco więcej. Chociaż u mnie światła ciepłego względem niebieskiego jest więcej, bo tak lubię . Dzięki bardzo.
 15. Artur Tokajuk

  Nowy projekt, Artur Tokajuk.

  Zmieniłem nieco konfiguracje światła, tak aby było więcej ciepłego .
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.