Jump to content

Lebcio

Klubowicz
 • Content count

  497
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  Grzegorz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wieliszew
 • Akwarium
  650 L w obiegu

Recent Profile Visitors

1338 profile views
 1. Lebcio

  Podłączenie świetlówki power compact

  Statecznik należy włączyć w obwód zasilania szeregowo.
 2. Ja mam ustawione tak, że po zadanym czasie zaczyna kręcić w drugą stronę i wtedy się wycisza. Mam dwie sztuki i obie zachowują się podobnie.
 3. Lebcio

  stare świetlówki a dino/cyjano

  Że względu za zarastający piasek.Najpierw miałem aquaforest potem dodałem rowe. PO4 miałem na 0.05, teraz poniżej 0.01 test Aquaforest.
 4. Lebcio

  stare świetlówki a dino/cyjano

  Miałem podobnie rano czysty piasek, wieczorem brunatny lub rudy. Zastosowałem: -Aquaforest Phosphate Minus -Rowa Phos Pomogło po około miesiącu. Piasek jest już czysty przez cały dzień.
 5. Ja używam karmnik RONDOMATIC 400, dozuje pokarm w postaci płatków i granulek i inne preparaty też może.
 6. Jeśli masz ustawione przelewanie przez rezerwę i widać że przelewa cały czas tyle samo wody , to bym na początku odłączył dolewkę i zobaczył czy faktycznie pompa będzie zmieniała obroty i poziom wody będzie ci się zmieniał, czy stanie na jednym poziomie w sumpie (zrób kreskę na szkle i obserwuj). Jeśli będzie poziom wody zmieniał się w górę i w dół przy odłączonej dolewce to pompa do wymiany(reklamacji). Sam używam DCP-10000 i nie mogę narzekać na zmianę przepływu.
 7. Czy masz pompę tak ustawioną aby woda delikatnie przelewała się przez rezerwę? Czy nawet wtedy po 2 dnia spada Ci wydajność pompy i poziom się obniża? Oczywiście masz też dolewkę automatyczną która dolewa dokładnie wodę?
 8. Nieco droższa? Rozumiem że można je kupić dużo taniej? Jebao DCP-10000 z kontrolerem (max 10000l/h) Cena: 539,99 zł Maxspect Jump Pompa DC MJ-DC10K Cena: 985,00 zł Maxspect Jump Pompa DC MJ-DC8K Cena: 899,00 zł
 9. Lebcio

  Jebao sw-2

  Wydaje mi się, że jeśli była wymiana stojana na nowy to ten element powinien mieć liczoną gwarancję od nowa? Jest to nowy element. " W przypadku, gdy gwarant dostarczył nową rzecz albo dokonał istotnych napraw rzeczy objętej gwarancją, termin gwarancji „biegnie” na nowo od chwili dostarczenia rzeczy wolnej od wad lub zwrócenia rzeczy naprawionej. Natomiast gdy gwarant wymienił część rzeczy, powyższe stosuje się odpowiednio do wymienionych przedmiotów. " https://www.prawokonsumenckie.pl/pl/a/gwarancja
 10. W tygodniu pewnie koledzy z okolic w-wy mieli by problem z "dojazdem". Ja osobiście pracuję na zmiany i co drugi tydzień nie będę mógł. Jeśli chodzi o weekend to OK. Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 11. Lebcio

  ARMX - akwarystyczna rewolucja?

  Za takie pieniądze, wykonanie obudowy jest żałosne. Przy tak nieszczelnej obudowie, urządzenie nie powinno pracować w części "mokrej" sumpa. No ale zobaczymy jak będzie z pomiarami?
 12. Lebcio

  Maxspect jump

  Też mam takie wrażenie. Są też minimalne mocniejsze od swoich poprzedników. MJ-GF2K 7000 L/H 25W MJ-GF4K 15000 L/H 45W
 13. Lebcio

  Zasilanie Awaryjne

  Przeczytaj tutaj: http://voltpolska.pl/pl/content/9-czeste-pytania Pobierz kalkulator i podstaw wartości ile masz watów (odbiorniki) i jaki czas chcesz podtrzymać pracę, a wyjdzie ci jaki akumulator dołożyć do przetwornicy. Sam używam przetwornicy Volt i jestem zadowolony. http://voltpolska.pl/pl/glowna/12-zasilacz-awaryjny-sinuspro-800-e-12v-5903111886356.html
 14. Lebcio

  Falowniki/Cyrkulatory porównanie

  Posiadam GP-03 od prawie roku i pracuje chyba podobnie jak mniejszy brat. Zaczyna ją słychać jak ustawie ją ponad 50% wydajności. Obecnie pracuje na ustawieniach -50% (30 min) i przejście +50 (30 min).
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.