Jump to content

Dephire

Klubowicz
 • Content count

  227
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Maciej
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Katowice
 • Akwarium
  412l Baniak + 100l Sump

Recent Profile Visitors

1468 profile views
 1. Dephire

  Wynik ICP MarineLab - braki: Bor/Siarka

  Ca ciut za wysokie wiem ale jak zmniejsze dozowanie to pójdzie równiez Mg bo w wersji ATI PRO masz 1-KH , 2-Ca/Mg razem... , jednak wolałem zwykłe ATI po miałeś 3 butelki a nie dwie :/ Najwyżej Mg podam z ręki narazie. AF mam , potas i żelazo też. Zostaje dokpić siarkę i bor
 2. Dephire

  Wynik ICP MarineLab - braki: Bor/Siarka

  Prosze bardzo
 3. Dephire

  Wynik ICP MarineLab - braki: Bor/Siarka

  Ano ucieka , jest na minimum i Lit na czerwono na min. Średnio mi się widzi lać jeszcze 4 pierwiastki osobno :/ chyba , że wrócę do podmian ale np 2 w miesiącu co 2 tygodnie ?
 4. Dephire

  Wynik ICP MarineLab - braki: Bor/Siarka

  No tak myślałem czy to Wina samego ATI i braku podmian czy faktycznie tak dziwna konsumpcja tych pierwiastków...
 5. Witam, dostałem wyniki ICP i zastanawiają mnie duże niedobory Boru 1,68 mg/L na 4-5 Mg/L oraz mniejsze Siarki 617 Mg/L na 700-990 Mg/L - przejmować się czy nie ? Reszta parametrów wzór poza Po4 bo ręka się trzęsie podczas karmienia PS: Stosuje ATI PRO.
 6. sprzedane, do zamkniecia.
 7. Dephire

  Zakupy w sklepie zoa w katowicach

  Życie kupuje głównie tam, pewność kwarantanny, syfu nie sprzedają, ceny naprawdę spoko tudzież gratisa się dostanie. Atmosfera rodzinna , pyszna kawa przeważnie na wejściu ale podejście Pani Ewy powoduje , że wracam tu non stop w odróżnieniu od innej Pani szefowej u konkurencji i temat tu ucinam Oosobiście Polecam!
 8. Dephire

  zoaski

  Wredne hydroidy :/ Myrionema amboinense - jeżeli masz to tylko na tych skałkach to wywal. Jak się rozplenią to zarastają korale :/ sam to miałem i czyszczenie, skrobanie... itd tylko je rozsiewa. Z stosowanych metod walki z nimi , które wyczytałem na zagranicznych forach - dollabela - u mnie nie ruszała, ślimaki nagoskrzelne - odpowiednie gatunki nie do zdobycia w Polsce oraz rybcia - Centropyge loricula. U mnie rybcia po wpuszczeniu nie interesowała się tym w ogóle i nie widziałem aby je skubała aczkolwiek po miesiącu , hydroidy zaczęły znikać i plagi już praktycznie brak, mam 2 miejsca gdzie odrastają po parę kiwatków ale cały czas coś je zjada i podejrzewam , że jednak Angel fish robi swoje :) bo żadnych innych wprowadzanych zmian tudzież skoków parametrów nie było w tym czasie w akwa.
 9. Dephire

  Maxspect Duo TD-6K

  Ja używam td-9k. Mega cicha, wrecz nieslyszalna sterowanie zaworami na wylocie Pozdr
 10. Dephire

  [S] Duża szczepka Utter Chaos [Katowice]

  Rezerwacja dla Karolem88. Sprzedane dla Karolem88. Do zamkniecia;)
 11. Witam, na sprzedaż Duża, piękna zdrowa szczepka Utter Chaos , ponad 30 polipów. Cena atrakcyjna 400zł patrząc na wystawiane u innych 2 polipy po 100zł Wysyłka PKP 30zł lub odbiór osobisty. Ewentualnie Dowóz do 30 Km od Katowic.
 12. Dephire

  środek na aptazje

  Nie oddam , mój Ci on Do siego ANT
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.