Skocz do zawartości

szutarek78

Klubowicz
 • Zawartość

  765
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Imię
  Radek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Barlinek
 • Akwarium
  530l

Ostatnie wizyty

1 368 wyświetleń profilu
 1. szutarek78

  Robótki z drukarki 3D

  spróbuj puścić wydruk na 250 stopni. Chłodzenie wyłączone.
 2. Wiekszości są gotowe szczepki albo można coś uciąć na miejscu. Zapraszam
 3. Dziękuje i polecam się na przyszłość.
 4. szutarek78

  Opinie na temat produktów Aquaforest

  nic nie będzie. Czasami leje u siebie kilka pipet na raz
 5. szutarek78

  Barlinecka pięćsetka z SPS

  Tak. Na skale jest jakiś meszek. Nie wiem jak się tego pozbyć ani co to jest. Cyjano też miejscami niestety się pojawia. Dziwne bo skała z poprzedniego zbiornika a tam nie miałem żadnego meszku ani cyjano.
 6. szutarek78

  Barlinecka pięćsetka z SPS

  Poza wygodą widzisz jakąś różnicę. Chodzi mi o koralowce. Jak uzupełniasz mikro przy reaktorze ?, Możesz podsłać jakąś fotkę zbiornika na prv ?
 7. szutarek78

  Barlinecka pięćsetka z SPS

  Zgadza sie :). Mam 5 litrowe
 8. szutarek78

  Barlinecka pięćsetka z SPS

  Zastanawiam się. Nie wiem jednak do końca jak to ugryźć ani gdzie to zmieścić.
 9. szutarek78

  Barlinecka pięćsetka z SPS

  Dzieki norbi2222. Jakoś pomału idzie do przodu. Suplementacja to AF amino mix, vitality, build, energy. To 1-2 razy w tygodniu po 3-5 kropli z każdego. Build i Energy czasami wcisnę całą pipetę. Do tego również 2 razy w tygodniu power food, jakieś 5 czubatych łyżeczek. Prócz tego leci pełny balling wraz ze strongami w ilości 600-640ml na dobę. Raz w tygodniu podmiana na soli reef salt. Czasem w zależności od wyników ICP, kilka kropli dziennie jodu, strontu i fluoru.
 10. szutarek78

  Barlinecka pięćsetka z SPS

  Dawno nic nie było :(. Nadszedł więc czas na kolejny foto update.
 11. szutarek78

  Robótki z drukarki 3D

  Komputer mierzy PH i temperature. 1. Posiada 8 sterowalnych gniazd 230V. Maksymalne obciążenie do 1000W na jedno gniazdo całość 16A 2. Można sterować dowolnym gniazdem według PH, Temperatury, Tiemera (można kilka timerów ustawić na każdym kanale) 3. Można ustawić na dowolnym gnieździe dowolne opóźnienie załączenia po zaniku zasilania. 4. Pomiar poboru prądu na gniazdach od 1-4 (w przypadku awarii monitorowanego urządzenia alarm akustyczny + SMS) 5. Modół GSM wysyłający powiadomienia o awariach za niskie, za wysokie PH,temperatura, awaria monitorowanego urządzenia, awaria dolewki (jeżeli za długo dolewa), zanik zasilania AC. Można też sprawdzić klipem aktualny stan akwarium (info które gnizda są załączone,temperatura,ph) 6. Automatyczna dolewka 7. Cztery pompy dozujące i wile innych Łącznośc z komputerem za pomocą bluetooth oraz USB. Sterowanie tylko z aplikacji pod windows Projekt na razie nie jest komercyjny. Komputer w chwili obecnej pracuje w moim zbiorniku oraz u kolego Grzesia (Egon24)
 12. szutarek78

  Robótki z drukarki 3D

  sevi74. A co chciałbyś wiedzieć ?
 13. szutarek78

  Robótki z drukarki 3D

  Również od kilku miesięcy używam octo print. Polecam rewelka. Przy okazji podzielę się swoimi ostatnimi wydrukami akwarystycznymi. Pierwsze to obudowa komputera akwarystycznego AquARC którego jestem współautorem . Drugi to półeczka na buteleczki Aquaforest.
 14. szutarek78

  Co to za koral

  Jakaś sinularia.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.