Jump to content

maateusz

Klubowicz
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Śląsk

Recent Profile Visitors

175 profile views
 1. Zgadza sie, różnice są i nawet nie wiedziałem, że takie duże... czytałem, faktycznie nie ma tam nic pocieszającego....ale jednak ktoś to znalazł..
 2. Tak naprawdę teraz nie będzie miało dużego znaczenia, bo kto wie Najbardziej zalezy mi na znalezieniu odpowiednich nózek do szafki oraz profilu na pokrywę aluminiową? to jest jakiś pomysł - tylko łeb sruby ma małą podstawę...przez co ciężar rozkłada się punktowo bardzo i wbija w podłogę ?
 3. tylko ja chciałbym słodkowodne akwarium
 4. teraz miałem 4 takie swietlowki i nie bylo w lecie problemu z tym nie grzało się zbytnio, alternatywnie testowałem dwie swietlowki t8 - ale nie zauwazylem roznicy.
 5. Jak patrzę na gotowe zestawy nowe czy uzywki to wszystko stoi na szafkach z plyty wlasnie... niektore wizualnie takie,ze strach się bać... sam taką miałem tylko o niebo solidniejszą - dla tego pomysł aby zrobić z płyty ew sklejki wodoszczelnej. Co do lampy to mam świetlówki t5 w oprawach bryzgoszczelnych zrobione już - stateczniki będą schowane w szafce - w pokrywie tylko swietlówki.
 6. takie nóżki znalazłem... ale obawiam się, że one są za słabe i wpadną raz dwa w płytę pod takim obciążeniem...dla tego chciałbym coś solidniejszego znaleźć. chciałbym mieć przykrycie akwarium -- więc to chyba wtedy pokrywa już się nazywa ? teraz miałem podobne akwarium na szafce robionej przez stolarza - z płyt - dużo punktów podparcia - ja dodatkowo na dole zrobiłem stelaż drewniany i pięknie wytrzymała - więc myślę, że jeszcze nie trzeba stelaż spawać, albo całego drewnianego - ważne aby plecy pełne były i solidne punkty podparcia. Pokrywa po to aby akwarium było przykryte - zastanawiałem się nad sklejką...ale aluminium lepiej odprowadzi ciepło - pomalowane proszkowo będzie bardzo estetycznie wyglądać jeśli znajdę odpowiedni profil.
 7. Jak w temacie zabieram się za budowę zestawu dla akwarium 170/60/50h Wszystko chciałbym wykonać sam - co mogę oczywiście - dla swojej własnej satysfakcji. Akwarium mam zamówione rzecz jasna. Szafkę wykonam sam - nie zdecydowałem jeszcze tylko czy ze sklejki czy z płyty jednak. Mam nierówną podłogę więc szafkę musiałbym wypoziomować - czyli postawić ją na jakiś regulowanych nóżkach --- nie potrafię nic solidnego znaleźć ? może ktoś wie gdzie mozna jakieś solidne regulowane nóżki dostać. pokrywa na akwarium - zawsze miałem alu i teraz tez chciałbym tak zrobić - lakierowanie proszkowe już ogarnąłem...ale nie potrafię znaleźć profila -- chodzi mi o coś takiego jak tutaj:
 8. maateusz

  giełda akwarystyczna w katowicach

  super dzieki za pomoc. w poniedzialek wpadne.
 9. maateusz

  giełda akwarystyczna w katowicach

  ok. dzieki - to jakie zaswiadczenie mam ze soba miec aby wejsc ? bo tak jak pisałem prowadze jednoosobowa dzialalnosc - wpisy do pkd wystarcza ? cos sie placi za wjescie ?
 10. maateusz

  giełda akwarystyczna w katowicach

  o - a gdzie i w jakie dni ? jakie zasady wejścia ?
 11. maateusz

  giełda akwarystyczna w katowicach

  Czy giełda o którą pytałem ciągle się tam odbywa ? Gdzie trzeba zgłosić swoje wejście aby dostać wejściówkę ? mam działalność gospodarczą jeśli jest potrzebna.
 12. czy coś ktoś wie na jej temat ? kiedy sie odbywa i gdzie ? chętnie bym się wybrał, bo szukam dużych korzeni, a w zoologicznych krucho z tym.
 13. maateusz

  uszkodzona szyba 600 L

  stara czyli mają doświadczenie i rozumiem kleją akwaria od dawna i dobrze . nie było potem problemów z tym akwarium do malawi ? wszystko w porządku ?
 14. maateusz

  uszkodzona szyba 600 L

  aqua-tech - czy ktoś zna taką firmę z Rybnika ? może coś u nich zamawiał
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.