Jump to content

RaLe

Klubowicz
 • Content count

  131
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  Radek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnobrzeg/Kraków
 • Akwarium
  ponad 400L w obiegu

Recent Profile Visitors

1151 profile views
 1. Przecież wyraźnie jest napisane że jest to "skaza" pęcherzyk więc poco to gdybanie? Prawda.
 2. Kolego poza estetycznymi walorami baniak jest w pełni sprawny i możesz go bez problemu używać. A to czy jest to wada czy nie wszystko zależy od umowy z wykonawcą.
 3. Fajny duży projekt robiony z "rozmachem" trzymam kciuki szczególnie że jak dla mnie wszystko dzieje się bardzo szybko Napisz jak po miesiącu sprawuje się odpieniacz, jak z głośnością pompy oraz całego odpieniacza?
 4. RaLe

  Nierówna praca jebao dcs 2000

  Dzięki za informacje i wrażenia z używania tej pompy, muszę Cie jednak zmartwić. Ta pompa do chińczyk i do tego wygląda jak dcp od jebao, tylko zmodyfikowana na potrzeby innej firmy. Szkoda kasy bo cena znacznie wyższa... Jak pisali poprzednicy używam DCP6500 nawet przy 100% jest bezszelestna (a jestem pod tym kątem skrzywiony).
 5. Do sprzedania pompa cyrkulacyjna Jecod/Jebao CP-40. Pompa kupiona dokładnie 31.05.2016r w polskiej dystrybucji. Zanim ją założyłem nabyłem okazyjnie maxspecta i ten został w zbiorniku. Od tego czasu ponad 2 lata leżała w szafie jako zapas. Używana dla testu może ze 2h w wiaderku z wodą RO, w trakcie testu specjalnie cicha niebyła. Moja cena to 350zl/szt. z ubezpieczoną wysyłką po mojej stronie. Poniżej prawdziwe zdjęcia sprzedawanego towaru.
 6. Jak z głośnością tych urządzeń? Przy wprowadzeniu GP-02 pisaliście że GP-03 nie przeszła Waszych testów. Teraz wszystko jest ok?
 7. up. modyfikacja pierwszego postu ostatnio mniej jeżdżę więc z dowozem gorzej... najlepiej bla bla car (np. do Lublina to już mamy własną linie )
 8. up. 22.02 dostawa do Krakowa gratis. Podrosły kolejne crassa i nadają się do sprzedaży. Mam też 2 szt. mniejszych quadricolorów (wielkości crassa ze zdjęcia) - 60 zł. Chętnie wymienię się za ładne zoa.
 9. Do sprzedania nadwyżki: - 2 szt. Quadri czerwony (po napompowaniu wielkości damskiej dłoni)- cena 100zł. - 2 szt. Cribrinopsis crassa (po napompowaniu wielkość 5-7cm) - cena 40zł (mam mniejsze po 30zł szt.) - 1 szt. Mały Quadricolor (wielkości crassa ze zdjęcia) - 60 zł. Preferuję odbiór osobisty, ew. mogę gdzieś dowieść przy okazji trasy lub wysyłka przy większej ilości.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.