Jump to content

RaLe

Klubowicz
 • Content count

  135
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  Radek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tarnobrzeg/Kraków
 • Akwarium
  ponad 400L w obiegu

Recent Profile Visitors

1261 profile views
 1. Witam, jak w temacie kupie w rozsądnej cenie. Pozdrawiam.
 2. RaLe

  Popełniłem rollemata

  Gratuluje pięknego wykonania! Piękna robota. Jeśli to nie tajemnica jaki był koszt produkcji tego urządzenia? BTW. Ostatnio urządzenia z projektów DIY wyglądają nie gorzej niż te "firmowych" producentów.
 3. RaLe

  Instalacja solarna Off-Grid

  Ja mam instalacje ongrid od 16 miesięcy, rocznie mam delikatną nadprodukcje koszty roczne wynikające z faktur (rozliczenie co 6 miesięcy) z pge to ok. 140zl/rok (za prąd nie płace te 140zl to rożne opłaty). Moim zdaniem offgrid to tylko domki letniskowe i ew. w środku lasu. Przy normalnym domu całorocznego użytku ewentualnie hybryda z niewielkiej pojemności akumulatorami (12h podtrzymania do max.24h).
 4. RaLe

  Pompa Skimz E2800

  Kolego problem z tymi pompami jest stary jak świat i kilka razy było o tym pisane. Szukaj a znajdziesz. Mam tez problem z tą pompa i mogę tylko powiedzieć że rozmawiałem z e-rybka czyli dystrybutorem Skimz w Polsce i aktualnie czekają na dostawę od producenta (niewiadoma dokładnie kiedy będzie) w której maja być te pompy.
 5. I odbiorców którzy o ile nie ustalą inaczej obowiazuje norma PN-EN 572-2. Amen
 6. Oczywiście. Codziennie w pracy widzę takie przypadki, zapewniam Cie że to norma i nic specjalnego szczególnie przy grubych szkłach.
 7. Przecież wyraźnie jest napisane że jest to "skaza" pęcherzyk więc poco to gdybanie? Prawda.
 8. Kolego poza estetycznymi walorami baniak jest w pełni sprawny i możesz go bez problemu używać. A to czy jest to wada czy nie wszystko zależy od umowy z wykonawcą.
 9. Fajny duży projekt robiony z "rozmachem" trzymam kciuki szczególnie że jak dla mnie wszystko dzieje się bardzo szybko Napisz jak po miesiącu sprawuje się odpieniacz, jak z głośnością pompy oraz całego odpieniacza?
 10. RaLe

  Nierówna praca jebao dcs 2000

  Dzięki za informacje i wrażenia z używania tej pompy, muszę Cie jednak zmartwić. Ta pompa do chińczyk i do tego wygląda jak dcp od jebao, tylko zmodyfikowana na potrzeby innej firmy. Szkoda kasy bo cena znacznie wyższa... Jak pisali poprzednicy używam DCP6500 nawet przy 100% jest bezszelestna (a jestem pod tym kątem skrzywiony).
 11. Do sprzedania pompa cyrkulacyjna Jecod/Jebao CP-40. Pompa kupiona dokładnie 31.05.2016r w polskiej dystrybucji. Zanim ją założyłem nabyłem okazyjnie maxspecta i ten został w zbiorniku. Od tego czasu ponad 2 lata leżała w szafie jako zapas. Używana dla testu może ze 2h w wiaderku z wodą RO, w trakcie testu specjalnie cicha niebyła. Moja cena to 350zl/szt. z ubezpieczoną wysyłką po mojej stronie. Poniżej prawdziwe zdjęcia sprzedawanego towaru.
 12. Jak z głośnością tych urządzeń? Przy wprowadzeniu GP-02 pisaliście że GP-03 nie przeszła Waszych testów. Teraz wszystko jest ok?
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.