Jump to content

elespero

Klubowicz
 • Content count

  1689
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  miejscowość

Recent Profile Visitors

1709 profile views
 1. elespero

  Ciągle spadające zasolenie wody

  Podejrzewam że zasolenie tam jest większe niż 35... I to jest problem. Uwierz że jest identyczny. Dałem się dobrze wyd...ć.. Mój po ustawieniu na 0 przekłamuje o 1 stopień. Ustawiłem na płynie 35 raz i mam spokój. Ostatnio sprawdzałem i trzyma. Po odpowiedzi Pawła wnioskuję że tak się dzieje...
 2. elespero

  Ciągle spadające zasolenie wody

  Budowę urządzenia znam, proste jak budowa cepa. Czym się różni lepszy miernik? W takim razie trzeba kupować z hanny.. bo refraktometry wszystkie takie same. Ja swój kupiłem w "owadzie" we Wrocku. Dałem ponad 200zł, niby z H2Ocean a wygląda tak samo jak ten z ali za 40zł. Więc gdzie jest logika? Druga sprawa, jak sprawdzałeś na płynie to pokazywało 35? a jak wodę z akwarium to 30?
 3. elespero

  Ciągle spadające zasolenie wody

  A kalibrowałes go na płynie?
 4. elespero

  64 litry Morskiej Nysy vol.2

  A miałobyć bez odpieniacza. Dlaczego jednak? Przegapiłem coś? Potwierdzam że dolewka jest super.
 5. Nie obierz tego że się czepiam, czysto informacyjnie. Ten z ATC nowy kosztuje 98zł na alledrogo..
 6. elespero

  Projekt zlot - prośba o opinie

  U mnie w firmie do 15 stycznia trzeba oddać rozpiskę z urlopem. Nie chodzi o elastyczność, tylko o to że u nas na zmianie pracuje 50 osób i trzeba to ułożyć aby w firmie byli ludzie którzy ogarną robotę. Wiadomo że coś zawsze wyskoczy i urlopy się zmieniają, ale to 2-3 dni. A co do miejscówki na takie typy imprez to według mnie najlepsze są agroturystyki na końcu świata.
 7. Sprzedam zeofiltr z pompa eheim compact 300. Cena 900zl W cenie wysyłka. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 8. elespero

  Centropyge

  Herbtana u mnie wybiła tylko ślimaki, też nic nie pomogła. Przez eksperymentowanie z dziwnymi środkami pało pół obsady. A u innych po herbtanie schodzi wszystko.. Loteria.
 9. elespero

  Projekt zlot - prośba o opinie

  Nie chodzi o to aby kupić kota w worku. Bardziej o możliwości finansowe. Mnie osobiście gdyby przyszło wydać ponad 2000zł na 3 dni za 3 osoby to bym podziękował. Niezależnie jakie warunki by nie były. Po prostu mnie na to nie stać.
 10. Nie zaobserwowałem czegoś takiego, czerwone jest czerwone a żółte jest żółte. Te świetlówki wcale nie świecą na niebiesko jak nie wiadomo co..
 11. Ja bym dał same blue plus. Dla mnie jest to optymalnie.
 12. elespero

  Projekt zlot - prośba o opinie

  No odległość jest problemem. Lecz są tu ludzie z całej Polski i nie wszystkim dogodzi, każdy by chciał przejechać 50km i być na miejscu.
 13. elespero

  Centropyge

  Lampe UV i to minimum 36W. Jednym pomaga Polyp Lab Medic a innym nie. U mnie na "ospę" pomógł preis coly. Po tym preparacie ryby bardzo szybko wróciły do formy, a było już bardzo źle.
 14. elespero

  Apogon Parvulus - Red Spot Cardinalfish

  No tylko to się liczy, że dolejesz litr wody ze sklepu do swojego za free. A ty nadal nie rozumiesz. Było to już wyjaśnione. Dalsza rozmowa z tobą nie ma najmniejszego sensu.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.