Jump to content

michu94

Klubowicz
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • Akwarium
  54L->135L

Recent Profile Visitors

783 profile views
 1. zadzwoń lub podaj numer do siebie jutro mogę podjechać po akwarium do mnie numer 883006215

   

 2. podaj do siebie numer telefonu lub zadzwoń .....do mnie

 3. MOGĘ podjechać po całość życia dzisiaj kontakt 883006215

 4. michu94

  Sklepy WROCŁAW

  Dziś byłem u Pawła, z aqua koral. Polecam fajna obsługa
 5. michu94

  Sklepy WROCŁAW

  @up coś wiecej? Pierwsze słyszę. @btw bylem w coralhose. Szczerze polecam
 6. michu94

  Ceresit cx 5

  Dziś rano zakupiłem właśnie. Problem taki że rękawiczki mi się skończyły. I leciałem gołą ręką . Teraz już żałuję he. Silnie żrące ;p
 7. michu94

  Ceresit cx 5

  @up ładne Pokleilem od nowa.. do rana nie związało. Wody jeszcze w Akwa nie mam więc dopiero wkładam cała konstrukcje. Lekko się posypała (15kg waży) ale już jest okej. Mam nadzieję że jak dojdzie woda wszystko bd okej.
 8. michu94

  Ceresit cx 5

  Stary nie. Bo na początku czekałem aż lekko się zamieni w plastelinke i kleiłem i wiązał super. Pod koniec taka 'wodzianka' kleiłem... I... Nie wiąże. Użyłem suszarki. Jest lepiej. Ale to nadal nie to... Zobaczę jutro Ps. Nie jest to trujące ? Może to sobie 'stygnac' ok 4m od łóżeczka z dzieckiem?
 9. michu94

  Ceresit cx 5

  Witam. W niektórych miejscach związał po 1-2min max. W innych czekam godzinę i wciąż mokre.. :/ czy to zwiaze , czy sobie darować i rozbierać... ? :/
 10. Pozwolę się podpiąć pod temat (sam wskakuje niedługo na 125 z 60). Jak to jest z tymi LEDami? U nas szalone ceny rzędu 1000zl a z allieexpress 100w sterowana typowo pod morskie można wyrwać za 3 stówki?
 11. michu94

  CoralHouse

  Polecam w 100% zwierzaki kupione w super cenie plus rabacik
 12. michu94

  A quaLED sterownik LED + termometry + LCD Nextion

  Z innej beczki. Kto robi tanio i dobrze na forum LED?
 13. michu94

  podmiana wody

  Żeby nie zakładać nowego tematu. Zapytam tutaj. Mam Akwa od miesiąca... Koralowce super się rozwijały. Wczoraj nagle opadły.. wszystkie. Więc szybko podmiana wody, czyszczenie filtra i pomogło... Ale w 70% bo na tyle koralowce się popmuja. Dlatego moje pytanie brzmi : jaka jest najlepsza sól ? Oraz jakie suplementy mogą zastąpić podmiany wodę ? (Nie chce z nich rezygnować ale chcę wlewać witaminki dla koralowców co by rosły)
 14. michu94

  Sklepy WROCŁAW

  @twardovski.michal mieszkam koło korony. Te kakadu to bieda.. jak kiedyś pytałem o żywa skalę to wyskoczyli z 80zl . Pytam się : za kg? - nie, za skale. Ludzie tam pracujący średnio ogarniają temat :D. A co do zmowy to racja. Głupi fzn 3 na allegro 100, a w zoologach 140. Tylko po co takie nadwyzki? Rozumiem że opłacić sklep/ludzi trzeba ale nie ukrywajmy tam też zawsze jest ruch.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.