Jump to content

mariuszek741

Klubowicz
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lublin

Recent Profile Visitors

313 profile views
 1. mariuszek741

  Zielone gluty

  Tego nie mierzylem ale filtr ma prawie rok no i chyba to wina wody bo wymieniłem tylko żywice :-(( Czyżby masakryczna plaga okrzemków ?
 2. mariuszek741

  Zielone gluty

  Witajcie. Mam problem bo nie wiem czy to jeszcze dojrzewanie po przesiadce z mniejszego na wiekszy zbiornik, czy to plaga. Wszystko rośnie, ryby mają się dobrze ale na skalę długie zielone gluty a piach pokrywa się co 3 dni brązowym nalotem. Nie pytajcie o parametry bo są w normie wg tego co już tu czytałem a oswietlenie przy miekkasach to 70 W przy zbiorniku 140 litrów. Odpieniacz Tunze 9004, cyrkulacja to 2 coralia 900 i kaskada Tdal 110 a w nim głównie sporo siporaxu. Żywej skały mam 13 kg. Brak pomysłów jak sobie z tym poradzić Może macie jakieś pomysły.
 3. mariuszek741

  Sarcophyton

  Jak w temacie. Kupię Sacrophytona z korali ,z rybek "Doktorka"i kraba ,najchętniej Mitraxa. Lublin i okolice lub Warszawa (z podrzuceniem na jeden z dworców PKP). Chętnie odkupię także drobną skałe do sumpa (oczywiście żywą).
 4. mariuszek741

  Skała

  Witajcie. Od jakiegoś miesiąca pojawiły mi się na skale białe”gluty”. Co to może być za badziewie?. w tym miejscu nie ma akurat dużej cyrkulacji bo skala jest za duża i nie mam jak tam wsunąć żadnego falownika. podpowiedzcie co z tym zrobic
 5. Mam kostke z penelen tylnym gdybyś chciał za dobre pieniądze z koroną z czarnego lacobel 45/45/45.
 6. Można zarezerwować automatyczną dolewke?

  Pozdrawiam.

   

 7. Kolego pewnie krewetek czy zoa nie wysyłasz.

  Tylko odbiór osobisty?

  Mam kawałek do Gdańska z Lublina :-))

  A chętnie coś bym z Tobą pohandlował.

×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.