Jump to content

Heweliusz

Klubowicz
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław

Recent Profile Visitors

569 profile views
 1. Heweliusz

  Odpieniacz Skimz SN143

  Ale w samym tłumiku czy na dole przy pompie?
 2. Heweliusz

  Odpieniacz Skimz SN143

  No dokładnie po wyłączeniu, gdzie wkładasz ten wezyk i skąd odsysasz wodę?
 3. Heweliusz

  Odpieniacz Skimz SN143

  Po jakimś czasie ww odpieniaczy zaczęło się głośne siorbanie przy tłumiku powietrza, ktoś miał taki problem i udało się rozwiązać? Opcja za oknem odpada
 4. Heweliusz

  Skimz SN143

  Nie przelewa, nie mogę ustawić żeby pienil na sucho i piana żeby schodziła ładnym stożkiem w dół kubka, do jakiego poziomu masz ustawiona granice woda bąble?
 5. Heweliusz

  Skimz SN143

  Witajcie, Od kilku dni jestem posiadaczem ww pienidla i walczę z ustawieniem, czy ktoś z forumowiczów posiada ten model lub podobny? Jak tego dziada ustawić żeby pienił na sucho? Powietrze na maksa odkręcić? Na ile kropek pompę ustawić?
 6. Heweliusz

  Problem z PO4

  Desjardini jest mniejsza od pterapogona. Piasku nie mam, przy podmianie syf odsysam, brak przyrostów na milce, goniopory pozamykane i cyjano wyłazi.
 7. Heweliusz

  Problem z PO4

  Witam, Od pewnego czasu walczę z wysokim PO4, który dwa dni temu wynosił 0,22, po dodaniu 100ml phoshate minus od AF dziś pomiar wynosi 0,27 mierzone Milwaukee, NO3 niewykrywalne salifertem, odpieniacz ustawiony aktualnie na mokro, karmie mrożonkami, plukam przed dodaniem, bakterie regularnie po podmianie i w środku tygodnia, leje ballinga, vodke, amino i vitality z AF, ktoś ma jakiś pomylsl skąd taki e PO4? Akwarium ma ponad 1.5 roku 120l plus sump 40l, mieszanka miękasów, lps, sps, obsada para błaznów, pterapogon, zebrasoma desjardini, Midas, mandaryn.
 8. Heweliusz

  Milwaukee mw12 - instrukcja

  hej, czy ktoś posiada instrukcję do ww miernika w języku polskim?
 9. Heweliusz

  Opadający poziom wody w kominie

  Tu moze byc problem, bo hydraulika wklejona na stale... spróbować bede musiał z tym wyciorem
 10. Heweliusz

  Opadający poziom wody w kominie

  Jakiś patent na sprawdzenie, wyczyszczenie powrotu?
 11. Heweliusz

  Opadający poziom wody w kominie

  Niestety chyba jednak pompa opada z sil, musialem podkręcić moc o dwie kropki, żeby poziom w kominie był taki, aby przelewalo się rewizją
 12. Heweliusz

  Opadający poziom wody w kominie

  No wlasnie mam jeden falownik który jest po przeciwnej stronie grzebienia ustawiony wprost na niego, przestawie i zobacze jak bedzie.
 13. Heweliusz

  Opadający poziom wody w kominie

  Witam, Mam problem tak jak w temacie, akwarium stoi juz 1,5 roku i pojawil sie problem z poziomem wody w kominie, do tej pory wszystko bylo ok ale od jakiegoś czasu poziom opada i chlupie woda, jak wyreguluje i zrobie tak żeby woda przelewala się delikatnie rewizją to tydzień jest spoko i nagle jeb poziom opada o jakiej 7 cm i zrzut nie jest calkowicie zalany i woda chlupie, pompa obiegowa to jebao dc 3000 akwarium 120 l plus sump, pompa rozebrana, wyczyszczona, do tej pory chodzila na 4 kropkach, teraz jest 5 i znowu poziom opadł, zastanawia mnie jedna kwestia, czy magnes wirnika trzeba smarować czymś w stytu wazeliny technicznej? Być może to jedt problem ze wirnik jakby sie przycieral i zwalnia pompa? Czy juz poprostu koniec jej żywota? Jakies sugestie?
 14. Heweliusz

  112l - Kolorowe Miasteczko

  Proponuję garbiki odlowic czym prędzej, zamęcza Ci inne ryby, są bardzo terytorialne
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.