Jump to content

dudekosca

Klubowicz
  • Content count

    7
  • Joined

  • Last visited

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd:
    Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. dudekosca

    Gięta kostka

    @silvia Nawet za 1199 było, tylko ten zestawik jest z panelem ktorego nie chcialem Narazie kostka chyba poczeka i stanelo na 100-110x50x50. Ciut dluzej potrwa kompletowanie ale osmoze, cyrkulacje, obieg i odpieniacz juz kupilem. Czas na lampy teraz, potem szafka akwa + samp. Mam szczerą nadzieję, że w lutym dam radę wystartować. Dzięki Wszystkim za pomoc w tym temacie.
  2. dudekosca

    Gięta kostka

    W ramach informacji dostalem pozytywna odpowiedz z e-rybki odnośnie kostki Blau ale cena mnie "zabiła" 739 zl przy cenach w inych krajach (Hiszpania, Włochy, Rosja) rzędu 550-600 zl po przeliczeniu na "nasze".
  3. dudekosca

    Gięta kostka

    Właśnie o to mi chodzi. Akryl o wiekszej przejrzystości i łatwiejsze czyszczenie. Najładniejsze nano jakie widziałem w życiu były właśnie w takich zbiornikach.
  4. dudekosca

    Gięta kostka

    dzięki za info.
  5. dudekosca

    Gięta kostka

    Iceberg są firmy ale kosztuje pierdyliard. Silvia - dzięki za zerknięcie ale kapkę za mała. Tak naprawdę 3x45 to minimum które mam w głowie, mam miejsce na kostkę do 55cm ale takich giętych nie znalazłem. Napisałem i do sklepów w PL i do Blau z pytaniem o dystrybutora/dystrybutorów w Polsce (wczoraj) jak również do 2 skepow poza PL. Narazie czekam.
  6. dudekosca

    Gięta kostka

    pisałem i narazie czekam na odpowiedz.
  7. dudekosca

    Gięta kostka

    Poszukuje giętej kostki (akryl?). Coś w stylu Blau aquaristic Cubic Experience 4545 Możecie poradzić gdzie znajdę coś podobnego lub właśnie to. Zależy mi na czystej kostce bez panelu. http://www.blau-aquaristic.com/cubic.html W PL nie znalazłem, we Włoszech niebardzo da sie zapłacić inna kartą niż italiano i wysłać do PL (a szkoda bo zaledwie 107 euro). Napewno macie większe rozeznanie niż ja. Z góry dziękuję za pomoc. 7784546 C. Experience 4545 45x45x45 cm 91
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.