Jump to content

calak

Klubowicz
 • Content count

  197
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Strzelin
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, sport
 • Akwarium
  67x32x40

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. calak

  Nano reef MTS 60x30x35

  Wrzucisz w wolnej chwili zdjęcie dwóch zbiorników gdy już jest ciemno w pokoju? Oczywiście z zapalonymi lampami świetnie wyglądają obok siebie
 2. calak

  Pierwsza solniczka 67x32x40 ~85L

  Witaj, droga dłuuuuga to jeszcze przede mną ale tak warto było, gdy zaczynałem nie spodziewałem się, że to hobby mnie tak wciągnie cieszę się, że baniaczek się podoba Edit: jeszcze nie wstawiałem zdjęcia w z góry. Zaraz po zapaleniu lampy led.
 3. calak

  Sachem Tidal 110

  Bardzo Ci dziękuję
 4. calak

  Sachem Tidal 110

  FIltr jest sporo większy od FZN3? Aquael wszedł mi na styk, a też się zastanawiam nad wymianą z tym, że nie wiem czy się zmieści, głównie o szerokość chodzi.
 5. calak

  Dawkowanie żelaza - jaki produkt wybrać?

  Zależy jaki litraż, ja ostatnio kupiłem Iron od Aquaforestu, którego 1ml podności poziom żelaza o 0,005ppm w akwarium 100l.
 6. calak

  Pierwsza solniczka 67x32x40 ~85L

  Dokładnie o to samo co z kuchenną, u mnie po prostu kuchenna jest mniej wiarygodna niż jubilerska (dwa zera po przecinku) chociaż pewnie te 2g soli w tą czy w tamtą różnicy nie robi. Quadri dałem specjalnie dla błazenków, a te mają go gdzieś mniejszy się nawet kilka razy o niego otarł ale i tak przesiadują przy caulastreii, a noc spędzają przy powierzchni wody obok odpieniacza. Muszę zamówić rure z plexi i spróbować im pomóc. Na lewo od ukwiału chyba przykleję montipory talerzowe, a między acroporami dokleję pułkę ze skały na kolejne szczepki.
 7. calak

  Pierwsza solniczka 67x32x40 ~85L

  Belka nad akwarium świeci z pełną mocą: 2x blue aquanova 1x coral plus ati 1x actinic ati Refraktometr pokazuje 35ppm więc robienie solanki z waga jubilerską się sprawdza jak najbardziej. Żywica oraz prefiltry RO wymienione. FZN-3 i odpieniacz pierwszy raz wyczyściłem rozkładając na części pierwsze i myślę, że najlepiej to robić jednak raz w miesiącu, w ten weekend wezmę się za falowniki.
 8. calak

  Nano reef MTS 60x30x35

  Kurcze, jakbym patrzył na swój baniaczek na początku przygody Do lampy masz na stronie producenta ustawienia różnych ludzi, z róznych krajów i możesz je wgrać do swojej lampy przez dropboxa. Co do sygnału nie pomogę bo router mam w pokoju razem z lampą.
 9. calak

  ReefMax by Leszek

  Bardzo ładne akwarium ! Na to briareum na szybie jest jakiś sposób? U mnie się tylko przykleiło i nie chce tak ładnie rosnąć jak u Ciebie mam fluo i ultra fluo, żadne nie chce się tak rozrosnąć.
 10. calak

  sarcophyton

  Może tutaj problem? Miękasy lubią lekkie "bagienko"
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.