Jump to content

Seba28

Klubowicz
 • Content count

  70
 • Joined

 • Last visited

About Seba28

Informacje o profilu

 • Imię
  Sebastian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Piła
 • Akwarium
  64l+42l sump

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupię odpieniacz do 300l do 400-500zl
 2. Seba28

  Sklep z życiem

  Za przeproszeniem co za bzdury piszecie. Jaką gwarancję poza słowem daje sprzedawca droższej ryby że miała kwarantannę? Że jest wypływana? Że je mrożonki? Że nie przyniesie żadnej choroby? I że przeżyje?? Daje taką samą gwarancję co sprzedawca tańszej ryby. A że ktoś powie że miała kwarantannę to jak to udowodni? To jest słowo przeciw słowu ludzie. Rozumiem gdyby temat był sprzętu to fakt tu nie oszczędzamy bo jednak są marki sprawdzone, ale ryby? Ja mogę powiedzieć że w piwnicy mam 40ton złota i ta wiadomość jest tak samo wiarygodna że dana ryba miała kwarantannę.
 3. Seba28

  Sklep z życiem

  Ale co chęci i wiedzą ma do przepłacania?
 4. Seba28

  Sklep z życiem

  Kto mówi o oszczędnościach ? Jak ktoś chce i jest na tyle "bogaty" i "mądry" nie kupi błazenka nawet po 300 zł i mi nic do tego ja nie mam zamiaru przepłacać i tyle. A poza tym trzeba być milionerem żeby założyć i mieć akwarium morskie bo widzę większość tu właśnie tak uważa, że to hobby dla elity
 5. Seba28

  Sklep z życiem

  Drożej nie zawsze znaczy lepiej i pewniej, jeżeli ktoś chce przepłacać jego sprawa, ja zapytałem czy zna ktoś sprawdzony sklep z normalnymi cenami tzn średniej rynkowej i tyle a robi się niepotrzebna gównoburza.
 6. Seba28

  Sklep z życiem

  W większości sklepów jest 50zl więc uważam że 70 nie jest normalną ceną.
 7. Seba28

  Sklep z życiem

  Witam jaki sklep z życiem polecacie?Ale z normalnymi cenami, a nie gdzie za zwykłego blazenka chcą 70zl ?
 8. Seba28

  Borsuk ciezko oddycha nie chce jesc

  W sklepie może powiedzieć że ma np 1000l . Jak to sklep sprawdzi? Przyjedź do klienta zobaczyć te akwarium? Bardzo dobrze robi że chce zareklamować, może to wina sklepu bo np nie miała przeprowadzonej kwarantanny, może ryba była łapana na cyjanek czy na co tam łapią te ryby. A poza tym 250l na małego borsuka to mało? Błagam Cię.
 9. Seba28

  Borsuk ciezko oddycha nie chce jesc

  Ja miałem podobną sytuację ale z jednym z pterapogonow, przez 3 tygodnie nic nie jadł siedział w jednym miejscu i pływał przy lustrze wody byłem wręcz pewny że jego dni są policzone, a tu po 3 tygodniach miła niespodzianka patrzę zaczyna jeść , ale to za czterech;) więc jak to nowa rybka daj jej czas i nie trać nadziei;)
 10. Witam kupię akwarium 150-200l mile widziane szkło ow +sump do akwarium oraz szafka. Bez życia, bez lampy, bez sprzętu interesuje mnie samo szkło,sump i szafka. Oczywiście nie za miliony. Piła + okolice (100km)
 11. Seba28

  A może by tak ankietę

  A jakieś namiary na tą grupę na FB? Zainteresowany jestem
 12. Jak w tytule kupię odpieniacz do 150-200L -nie za miliony, cyrkulator typu jebao sw-2/sw-4 również nie na miliony oraz czyścik magnetyczny z ostrzem typu tunze czy podobny.
 13. Seba28

  Brightwell Aquatics w Akwarystyczny24

  Witam, używał ktoś z was produktów z tej firmy?
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.