Skocz do zawartości

Konrad_Wwa

Klubowicz
 • Zawartość

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Konrad_Wwa

  Acanthastrea - polipowanie

  To ja się zastanawiałem czy jak są schowane to czy coś im dolega bo większość czasu również mam otwarte i myślałem że tak ma być
 2. Konrad_Wwa

  spuchnięte skrzelo mandaryna

  Szkoda ryby, mój też pokrył się takim śluzem jak wpadł w ukwiał mini maxi, niestety również było za późno na ratunek (te ukwiały są bardzo lepkie)
 3. Przemyśl temat zasłon i firan, szczególnie na krótszym boku. Mam u siebie akwarium w rogu, z obu stron do szkła przylegają zasłony i nie wygląda to super:/ ja bym zdjął ale nie mam żadnych rolet czy żaluzji więc odpada.
 4. Konrad_Wwa

  Sklep ribka Poznań

  Ja dodam tylko, że po uzyskaniu informacji gdzie znajdują się ryby przeznaczone do sprzedaży, zaproponowałem że sam podjadę odebrać, niestety w tym momencie kontakt się urwał więc darowałem sobie.
 5. Konrad_Wwa

  Problem z laptopem

  Czyli licencje, to masz już dane które należy chronić. Normalnie jak dajesz na gwarancję to o ile dobrze pamiętam większość producentów wymaga dysku bez danych inaczej mogą odesłać sprzęt i nawet nie podjąć się diagnostyki.
 6. Konrad_Wwa

  Problem z laptopem

  Proponuję na czas naprawy wyjąć dysk w takim wypadku albo zabezpieczyć dostęp hasłem i uprzedzić serwis aby nic nie robili z dyskiem.
 7. Konrad_Wwa

  Sylikon akwariowy KA 12 klejenie pod wodą

  Chyba podobnie, albo można dać cienko taśmy teflonowej.
 8. Konrad_Wwa

  Sylikon akwariowy KA 12 klejenie pod wodą

  A po co to kleić, sklej to nowe kolanko z kawałkiem rurki i daj na wcisk w to obecne. Jeszcze będziesz miał z czyszczeniem łatwiej i kierunek będziesz mógł sobie ustawiać:). Mam tak u siebie tylko u mnie leci 1000l/h a nie kilkanaście tysi l/h z pompy zasilającej, także musisz przetestować.
 9. Konrad_Wwa

  Sylikon akwariowy KA 12 klejenie pod wodą

  Jak na powrocie to chyba nie ma problemu żeby skleić to normalnym klejem na wyłączonym obiegu, chyba, że to kolanko ma być gdzieś w głównym zbiorniku ale nic nie napisałeś szczegółowo.
 10. Konrad_Wwa

  Ramka / obwódka wokół akwarium przeciw wyskakiwaniu ryb

  Kupiłem coś takiego i nie zauważyłem aby zabierała dużo światła: https://www.obi.pl/pozostale-pomoce-ogrodnicze/siatka-przeciw-kretom-szer-2m-16mmx16mm/p/5702717 Od krawędzi jakieś 10cm dałem podwójnie siatkę, nie wiem czy w 100% zabezpieczy podopiecznych ale zawsze coś:
 11. Konrad_Wwa

  Ramka / obwódka wokół akwarium przeciw wyskakiwaniu ryb

  Ja jej nie kupiłem ale jak przeliczyć dobrze to te 50pln wcale nie odbiega od tego co ty wkleiłeś Czemu siatka na krety ogranicza światło bardziej niż ta siatka od moskitiery?
 12. Konrad_Wwa

  Ramka / obwódka wokół akwarium przeciw wyskakiwaniu ryb

  Moskitiera na allegro na okno ok 50pln na wymiar jakieś 100x70, ja kupiłem profile pcv, siatkę na krety i przy pomocy kleju na gorąco wszystko skleiłem. Gdyby nie kable, rury, i wklejony panel brał bym moskitierę a tak za dużo kombinowania.
 13. Konrad_Wwa

  Tunze 9004 problem - Pomocy!

  Co do filmu bakteryjnego ten odpieniacz słabo sobie z tym radzi, u mnie nie dawał rady razem z filtrem comline. Co do samego działania u mnie pieni ładnie, kubek mam pełny chyba co 2 dni no ale ma co odpienić w nowym akwarium raczej nie masz dużo organiki więc sugeruje poczekać.
 14. Fizelina w siatkę na ryby i do boju.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.