Jump to content

bienki

Klubowicz
 • Content count

  104
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.bienki.tk

Informacje o profilu

 • Imię
  Paweł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Płock

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bienki

  RED SEA MAX 250 (PŁOCK)

  wakacyjny up
 2. bienki

  RED SEA MAX 250 (PŁOCK)

  ping testowy
 3. bienki

  [PŁOCK] Reaktor Wapnia WAVE.

  Do archiwum - sprzedane.
 4. bienki

  [S] Żywa skała Płock

  Do zamknięcia - Sprzedane.
 5. bienki

  [S] Żywa skała Płock

  30 zł za kilo, różne kawałki - do wyboru do koloru.
 6. Nowa. Nie rozwinął się projekt refungium. W komplecie zasilacz (bez kabla z płaską wtyczką RTV dwupinową). Cena 120zł.
 7. bienki

  RED SEA MAX 250 (PŁOCK)

  up i korekta ceny
 8. Sprzedam. Kupiony używany ale przeze mnie nigdy nie użyty. Przy rurce powrotnej miał pęknięcie 1cm w dół i w górę - sklejone klejem do akrylu co pogorszyło wygląd. Sklejone czy nie, nie przeszkadza to w użytkowaniu. 150zł + wysyłka.
 9. Akwarium wymiar 130x50x40h (260L brutto), ze stelarzem alu(swojego czasu dorbił się osłonienia frontu z dibondu - obecnie brak-stelarz nieosłonięty), hudraulika kompletna bez pompy, sump 74x55x45h (180L rutto). Zestaw uzywany, jedna widoczna rysa, zwykłe szkło(nie zaczarowane), czarne tło naklejone z folii, komin po prawej-spływ i rewizja. Powrót rurą na środku za akwarium. W powrocie Locline na dwie strony akwarium. Na samej pompie obiegowej była ładna cyrkulacja. Cena 450zł
 10. bienki

  RED SEA MAX 250 (PŁOCK)

  cena w dół.
 11. Sprzedam używany komplet RED SEA MAX 250. Od zestawu fabrycznego różni się wymienionymi 2 świetlówkami na LEDy (4x39W+75W LED) w celu podbicia świecenia korali oraz dołożonym sumpem na bezobsługowym pudełku przelewowym TUNZE i pompie obiegowej EHEIM. Akwarium przy tym oprzyrządowaniu działało jak perpetum mobile. Ograniczałem się do dolewania wody/podmianek i suplementacji - w środku zero problemów. Przeróbki nie wpływały na wygląd zewnętrzny całego schludnego zestawu. W komplecie sump, pompa obiegowa Eheim, 2 pompy cyrkulacyjne, fabryczny odpieniacz z pompą aquabee (oryginalna padła). Jeden z oglądaczy dopatrzył się rysy na froncie - więc nie napiszę, że szkło jest bez rys. Szafka nie popuchnięta, nic nie połamane. Cena 1999zł. Lokalizacja: Płock.
 12. bienki

  [S][Przeczyce] Lampa LED 50w

  Sorki za moooocne OT. Ale masz może STLkę do swojej obudowy, którą chcesz się podzielić? Kupiłem sobie właśnie druksę i szukam przydatnych rzeczy. Pozdrowionka
 13. bienki

  Drivery Meanwell LDD-L piszczą

  U mnie też po zbudowaniu lampy były problemy z piszczącymi driverami, począwszy od chinoli na płytkach PCB, poprzez takie zalane w plastiku które imitowały Meanwella (zamiast nadruku na obudowie była naklejka - chińska radosna twórczość). Zacząłem zbierać się do zakupu menwella ale wcześniej zjarał mi się zasilacz taki typu CNC. Na szybko kupiłem też do CNC ale ze stałym napięciem (chyba!) 40V (tamten miał regulowane 40-60V- chyba bo nie pamiętam). Po podłączeniu okazało się, że oba typy driverów przestały piszczeć i działały bezszmerowo i bezpiskowo. Także nie zawsze piszczące drivery oznacza, że są chu..we... Pozdrawiam. Nie ma problemu żebym pykną foto jakiego zasilacza używam na którym nie piszczą drivery (jesli to komuś pomoże).
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.