Jump to content

piotr7

Klubowicz
 • Content count

  1070
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Piotr
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Brwinów k. Warszawy
 • Akwarium
  53L

Recent Profile Visitors

2248 profile views
 1. piotr7

  Testy

  Podpowiem tylko, że takie same jak do 100L P.
 2. piotr7

  Apogon Parvulus - Red Spot Cardinalfish

  Koniec mojej przygody z tymi rybami, właśnie "zniknął" ostatni, można powiedzieć, że przeżył 2 lata, może dłużej nie żyją jak to u małych ryb bywa. @Luigi: co tam słychać u Twoich? P.
 3. piotr7

  A może by tak ankietę

  Postaram się coś wrzucić w przyszłym tygodniu. A co działem "przyjmę życie" - może też przez analogię reaktywować w ramach wspierania nowych akwarystów? P.
 4. piotr7

  A może by tak ankietę

  Mnie też trochę dziwi co innego, oddano niecałe 150 głosów a zarejestrowanych użytkiwników chyba kilka tysięcy. Gdzie reszta? Możliwości jest kilka: - forum i tak zamiera, mało kto tu zagląda, możnaby zrobić statystykę ilu z nas tu zagląda np w ciągu tygodnia, może zamknięcie targowiska to tylko ostatni gwóźdź do trumny - reszcie jest "wszystko jedno", jak to się kończy też wiadomo (50% Polaków nie głosuje w wyborach) Co do prywatności forum; byłem ostatnio na takim, które zamknięto z dnia na dzień (numizmatyczne). Na szczęście znalazł się ktoś kto się na tym zna, zrzutka po 10 zł, wykupione miejsce na serwerze, żadnych sponsorów, oczywiście regulamin jest ale dla nas, żeby był porządek. Większość użytkowników już wróciła. P.
 5. W mojej ocenie w Nadarzynie to tylko ceny biletów są na wysokim poziomie, mam nadzieję że w Łodzi będzie lepiej. P.
 6. piotr7

  Apogon Parvulus - Red Spot Cardinalfish

  To już coś, zwłaszcza jeżeli od początku były cztery. Do tarła się nie przymierzają? P.
 7. piotr7

  Apogon Parvulus - Red Spot Cardinalfish

  Od dawna są u Ciebie? Jaka jest pozostała obsada? P.
 8. piotr7

  Apogon Parvulus - Red Spot Cardinalfish

  Został jeden, co do wniosków to jednoznacznych nie ma. Biorąc pod uwagę długi przedział czasowy w jakim znikały to obstawiam jakiegoś kraba dzikusa (przynajmniej 1 mam na pewno), zwłaszcza że znikały zawsze w nocy i są odpowiednio małe. P.
 9. piotr7

  Wymiana skały

  Briareum odchodzi całkiem ładnie od skały. Ja to robiłem śrubokrętem, schodzi płatami tylko wymaga cierpliwości. Skała pod briareum jakby wietrzeje i łatwo się skrobie. P.
 10. piotr7

  Pierwsza kostka 64l z sumpem

  martwa strefa na dnie pierwszej komory no chyba, że sprowadzisz rury powrotu do samego dna
 11. piotr7

  Pierwsza kostka 64l z sumpem

  zasada jest taka, że jak woda do komory wpada górą to powinna wypływać dołem i na odwrót. U Ciebie w pierwszej komorze tak nie jest. Lewa przegroda jest do usunięcia. P
 12. piotr7

  Pierwsza kostka 64l z sumpem

  Gapię się na ten sump i gapię, wychodzi mi, że obie przegrody są przyklejone do dna. Jeżeli tak to to się w ogóle do niczego nie nadaje. No chyba, że coś źle widzę. P.
 13. piotr7

  LED Cree

  takie jak w stopce
 14. piotr7

  LED Cree

  -- miałem na myśli, żeby móc włączać biały i niebieski osobno dwoma timerami, sterowanie ręczne mam takie samo jak TY - lampa 120 PLN, przesyłka 40 PLN, razem 160. P.
 15. piotr7

  LED Cree

  Paczka właśnie doszła, lampka całkiem przyjemna, jeszcze się bawię ustawieniami. Czas dostawy 4 tygodnie, z czego 3 tygodnie w Polsce na sortowni. Cena ok, trochę droga przesyłka ale w sumie za 160 zł nie warto mi się bawić w diy. Dobrze zapakowana. W rzeczywistości jest 9 diod: - 3 diody cree white - 4 diody cree royal blue - 1 dioda cree blue (nie widzę różnicy od royal) - 1 dioda chyba UV (epileds violet) Sterowanie faktycznie trochę inne niż w instrukcji ale mi pasuje. Dodatkowo przy włączaniu jest kilkusekundowe narastanie natężenia światła. Przy wyłączaniu tego nie ma. Jedyne czego jej brak to osobne włącznie białego i niebieskiego. P.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.