Jump to content

piotr7

Klubowicz
 • Content count

  1065
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Piotr
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Brwinów k. Warszawy
 • Akwarium
  53L

Recent Profile Visitors

2106 profile views
 1. piotr7

  [S] - Discosoma - Warszawa / Brwinów

  Skałka staniała, oddam za 40 PLN Pojedyncze też czekają na nowe domki: - zestaw 5 sztuk za 20 PLN - zestaw 10 sztuk za 30 PLN Dla pierwszych chętnych grzybki dostępne również na żwirze (łatwiej przymocować do skałki). Tylko odbiór osobisty: Brwinów: w tygodniu po 18, w soboty przed 14 Warszawa Wola (okolice Redutowej) w tygodniu 9-12 Mniej chętnie ale mogę też wysłać paczkomatem inpost (nie dotyczy skałki) na ryzyko kupującego tylko nie wiem czy się opłaci bo to koszt 15 PLN. Proszę pisać tylko na priv. P.
 2. piotr7

  [S] - Discosoma - Warszawa / Brwinów

  hop może ktoś się skusi? P.
 3. piotr7

  [S] - Discosoma - Warszawa / Brwinów

  Up Oprócz skałki i ciętych mam jeden pakiet 10 szt, który jest od 2 tygodni na żwirze. Generalnie wszystko urosło większe niż na fotkach. P.
 4. piotr7

  Apogon Parvulus - Red Spot Cardinalfish

  To już coś, zwłaszcza jeżeli od początku były cztery. Do tarła się nie przymierzają? P.
 5. piotr7

  Apogon Parvulus - Red Spot Cardinalfish

  Od dawna są u Ciebie? Jaka jest pozostała obsada? P.
 6. piotr7

  Apogon Parvulus - Red Spot Cardinalfish

  Został jeden, co do wniosków to jednoznacznych nie ma. Biorąc pod uwagę długi przedział czasowy w jakim znikały to obstawiam jakiegoś kraba dzikusa (przynajmniej 1 mam na pewno), zwłaszcza że znikały zawsze w nocy i są odpowiednio małe. P.
 7. piotr7

  [S] - Discosoma - Warszawa / Brwinów

  Cześć, Discosomy mają się dobrze, już nawet nie widać, ze była wycinka 3 miesiące temu. Tym rzem zdecydowałem się na pozbycie skałki jakieś 8 x 5cm, którą aktualnie porasta - ok. 15 dicosom zielono-filetowych - jedna discosoma czerwona - jedna discosoma fioletowa Dwa zdjęcia: pierwsze poranne przed rozwinięciem, drugie wieczorne w pełnej krasie. Cena skałki 60 PLN dodatkowo jak poprzednio: - grzybki Discosoma, zielono-fioletowe (jak na tylnym planie), przyczepione do żwiru lub cięte, wielkość w pełnym napompowaniu 3-6 cm: - zestaw 5 sztuk za 20 PLN - zestaw 10 sztuk za 30 PLN - ewentualnie briareum gratis Tylko odbiór osobisty: Brwinów: w tygodniu po 18, w soboty przed 14 Warszawa Wola (okolice Redutowej) w tygodniu 9-12 Proszę pisać tylko na priv, wysyłka nie wchodzi w rachubę. P.
 8. piotr7

  Wymiana skały

  Briareum odchodzi całkiem ładnie od skały. Ja to robiłem śrubokrętem, schodzi płatami tylko wymaga cierpliwości. Skała pod briareum jakby wietrzeje i łatwo się skrobie. P.
 9. piotr7

  Pierwsza kostka 64l z sumpem

  martwa strefa na dnie pierwszej komory no chyba, że sprowadzisz rury powrotu do samego dna
 10. piotr7

  Pierwsza kostka 64l z sumpem

  zasada jest taka, że jak woda do komory wpada górą to powinna wypływać dołem i na odwrót. U Ciebie w pierwszej komorze tak nie jest. Lewa przegroda jest do usunięcia. P
 11. piotr7

  Pierwsza kostka 64l z sumpem

  Gapię się na ten sump i gapię, wychodzi mi, że obie przegrody są przyklejone do dna. Jeżeli tak to to się w ogóle do niczego nie nadaje. No chyba, że coś źle widzę. P.
 12. piotr7

  [S] - Discosoma - Warszawa / Brwinów

  Oczywiście kawałek briareum gratis zawsze się znajdzie. P.
 13. piotr7

  LED Cree

  takie jak w stopce
 14. piotr7

  LED Cree

  -- miałem na myśli, żeby móc włączać biały i niebieski osobno dwoma timerami, sterowanie ręczne mam takie samo jak TY - lampa 120 PLN, przesyłka 40 PLN, razem 160. P.
 15. piotr7

  LED Cree

  Paczka właśnie doszła, lampka całkiem przyjemna, jeszcze się bawię ustawieniami. Czas dostawy 4 tygodnie, z czego 3 tygodnie w Polsce na sortowni. Cena ok, trochę droga przesyłka ale w sumie za 160 zł nie warto mi się bawić w diy. Dobrze zapakowana. W rzeczywistości jest 9 diod: - 3 diody cree white - 4 diody cree royal blue - 1 dioda cree blue (nie widzę różnicy od royal) - 1 dioda chyba UV (epileds violet) Sterowanie faktycznie trochę inne niż w instrukcji ale mi pasuje. Dodatkowo przy włączaniu jest kilkusekundowe narastanie natężenia światła. Przy wyłączaniu tego nie ma. Jedyne czego jej brak to osobne włącznie białego i niebieskiego. P.
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.