Skocz do zawartości

kris88

Klubowicz
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

 • Imię
  Krzysztof
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jarosław
 • Akwarium
  1500litrów

Ostatnie wizyty

579 wyświetleń profilu
 1. kris88

  Zakupy kilku skrzydlic na raz....

  Jak duże masz akwarium?
 2. kris88

  Zakupy kilku skrzydlic na raz....

  Zadzwoń do sklepów. Otrzymasz szybszą i konkretniejszą odpowiedź Ile planujesz sztuk skrzydlic?
 3. kris88

  Pyłek Pszczeli- Pyłek Kwiatowy

  Sprawdza się, przy dokarmianiu roślin owadożernych. Czyli musi mieć mało N i P @human_87pyłek zaprezentowany przez Anta jest trochę inny od tych szalejących w powietrzu. Już jest lekko przerobiony przez pszczoły.
 4. Mag Float L do akrylu w Google pierwszy link
 5. Wysłałem Ci w prywatnej wiadomości link do czyścika w rozsądnej cenie i dostępny teraz Może nie warto czekać na czyścik, wydać 100 zł i żyć spokojniej. Z cyrkulacją się tak zastanawiałem czy nie przenieść którejś z pomp na tylną szybę. O ile jest tam jak zamontować cyrkulator. Jakie dalsze palny masz?
 6. Cześć Mam trochę nadwyżek na sprzedaż: -makroglony, popularne spaghetti. Ładną, soczyście zieloną porcję wychodzącą z półlitrowego kubka- 45zł. -wrotki, z własnej hodowli. Hodowla służy mi do wykarmienia ryb więc jest zadbana- wolna od wszelkich plag, dobrze nakarmiona, utrzymywana w zasoleniu 26 psu. Porcja to 1 litr, wysyłana w plastikowej butelce, o zagęszczeniu wrotki podobnym jak na zdjęciu- 30zł -również mogę zaoferować hodowlę banana worms - 10zł za hodowlę prowadzoną w pół litrowym wiadereczku. Możliwa wysyłka zgodna z cennikiem przewoźnika.
 7. kris88

  Żywa skała

  Taki cytat z innego tematu. Także można dostać żywą skałę w Reefshopie.
 8. Nareszcie jest zabudowany sump ładnie to wygląda Masz w końcu kogoś do serwisu czy sam sie tym zajujesz? Jakiej grubości masz akryl? Czy pomijając tą lampę ATI doświetlasz czymś boki? Na zdjęciu wygląda że lampa wisi pi razy drzwi pośrodku a część korali masz po bokach gdzie dociera mniej światła. Jak daje sobie radę cyrkulacja? Czy nowy sump wjechał do środka?
 9. Jest duża szansa że to one wcinają Ci dużo NO3
 10. Skróć czas świecenia dla glonów Brakuje im jedzenia zacznij dokarmiać, pod paszczę Może jakąś aktualną fotkę całości?
 11. kris88

  (S) Duża lampa do refugium - Jarosław

  Były to w sumie takie same diody jak na taśmach w reaktorach.
 12. kris88

  (S) Duża lampa do refugium - Jarosław

  Cena w dół na 250zł
 13. kris88

  Ocieranie się ryb - reagować czy nie?

  MICROBE LIFT - HERBTANA preparat ziołowy poprawiający kondycję ryb. Pewnie leją go wiadrami do akwarium, bo pomaga rybom nie szkodząc innym organizmom.
 14. kris88

  Tarło błazenków

  Czy mi się wydaje że na dnie jest sporo jajek po artemii? U błazenków trzeba na to uważać ponieważ larwy mogą się nimi zaczopować. Miło widzieć następne ryby wyhodowane w akwarium anie łapane na rafie
×

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.