Jump to content

dzym

Klubowicz
 • Content count

  902
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Krzysiek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa (Bielany)
 • Akwarium
  Było 340l, powstało 600l w obiegu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzym

  Coltrane -chapter 6 "rebirth"

  Właśnie o tym pisałem cena Europą va USA to prawie x2 jeżeli chodzi o zakup.
 2. dzym

  Coltrane -chapter 6 "rebirth"

  To sa ceny jak i „stany magazynowe” Amerykańskie. W Europie cena jest inna tak samo jak ich dostępność i wynika to z faktu sprowadzenia. Na chwile obecna nie chce się ich pozbywac - czekają na oddzielne akwarium - ale będę miał na uwadze. Dziekuje. Trzeba przyznać ze wzbudzają zainteresowanie
 3. dzym

  Coltrane -chapter 6 "rebirth"

  Tak to prawda. Jestem posiadaczem pary Mocha Storm jak również Premnas Gold Nugget i jeszcze dwóch innych par. Z tego co wiem to Mocha Storm jest jedyna para w PL.
 4. dzym

  Meiacanthus grammistes - jak nauczyć jeść

  Nie wiem czy próbowałeś tego pokarmu ale u mnie sprawdził się przy wielu rybach które miały niechęć do przyjmowania pokarmu: https://sklep.zoofokus.pl/produkt/15789/ocean-prime-copepods-2mm
 5. dzym

  akwarium morskie z rekinami

  Jak chcesz rozmawiac o takich zbiornikach powaznie to zapytaj @snocho
 6. dzym

  Aquaforest Perfect Water?

  sklepy chcąc sprzedać bo z tego żyją - mysle za każdy z nas pewnie nie jeden raz kupił jakiś „magiczny” specyfik który miał cudownie działać i pomagać na wszystko -pewnie nie raz jeszcze coś kupimy takiego. wiadomo ze wiedzę nabywa się z czasem, kolegów tez @silviaprzy takiej ilosci wody cena była bardziej atrakcyjna ale nie skorzystałem. Samo rozwiązanie złe nie jest dla małych i średnich zbiorników mysle ze tez jest spoko a awaryjnie może uratować baniak np. nie masz wody w domu a coś się dzieje a koledzy na wakacjach. Bylem np przeciwnikiem koncentratu od ATI wziąłem na próbę i sól - dwa kartony -stoją w szafie bo wygoda, czas przygotowania i to jak zachowuje się baniak po podmianie mnie przekonały. Pewnie kiedyś wrócę do ponownego rozrabiania ale kiedy to nie wiem.
 7. dzym

  Aquaforest Perfect Water?

  Może i będzie. Tez brałem 400L od bardzo dobrego kolegi. Niemialbym inni opcji albo koledzy by nie mogli poratować to opcja „na już” jest gotowa. Mnie to fascynuje ze wszyscy się rzucają ze drogie, ze dla kogo, ze zadzieranie z klientów. Mamy wolny rynek i każdy kupuje co chce i gdzie chce. Kolejna sprawa 3/4 nigdy nie stosowało a się wypowiada. Jest produkt znaczy się ze jest potrzeba a akwaria morskie maja nie tylko te osoby co ma forach siedzą
 8. dzym

  Aquaforest Perfect Water?

  Przyznam ze obecnie odstawiłem kartony soli i korzystam z tego rozwiązania. Jest drożej ale znacznie wygodniej i szybciej.
 9. dzym

  Aquaforest Perfect Water?

  To jest opcja dla wygodnych i nie chcą bawić się w solenie. Jaki jest sens zaglądać do portfela - jest produkt ktoś się skusi. Zmienicie zdanie o produkcie jak na „gwałt” będziecie potrzebować podmianke i woda z banki okaże się ratunkiem.
 10. Cena chłodziarki i obsługa ~150zl miesięcznie czy to tak droga maja w akwarium życie za 50-70k pln? Szkoda tylko ze to sam pomiar a cena jak cena. Jeden powie ze drogi drugi ze tanio.
 11. dzym

  Targowisko - czy i jak zmienić zasady ?

  Bartek ja ogólnie - targowisko to pewnie na dziś jeden z najbardziej odwiedzanych elementów forum. Szczerze czy będzie czy nie to mnie akurat najmniej interesuje.
 12. dzym

  Targowisko - czy i jak zmienić zasady ?

  Dorzucę swoje 3 grosze: Bartek to forum umarło dawno temu. Ono jest bo jest. Ludzie z widzę już dawno się nie wypowiadają. Na wyczucie obstawiam ze spadła ilość aktywnych użytkowników a jak ktoś wchodzi to wchodzi od wielkiego dzwona. Jakby dobrze prześledzić klikanie po stronie to tez na czucie bym powiedział ze największe ma targowisko i tak ludzie kierują swoje kroki. Placenie za sponsoring przez sklepy/producentów raczej widać ze tez przestaje się kalkulować bo się spore grono wycofało a do tego co słyszałem opłata nie była „symboliczna”. Forum to generalnie użytkownicy znikną użytkownicy zniknie forum. To nie są czasy 10-15 lat temu gdzie ludzie nie mieli dostępu do internetu i sól trzeba było z Niemiec wozić. A to ze ktoś odwiedza forum to akurat tez kwestia dobrego pozycjonowania z googla - będzie ktoś ambitny to tak ogarnie temat ze posty nano-reef znajda się poza 10 strona. Ps. Skoro forum napędza się samo - moderatorzy nic z tego nie maja - to co boli właścicieli żeby nie akceptować wszystkich postów na Targowisku? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...... (jasne vaty i inne podatki zrobią inne cene w sklepie vs hobbysta) - woda / prąd / sól/ suplementy itd są wszędzie używane - ale umówmy się ze ceny w sklepach są odjechane i marże na tym nie są 10% wiec może czas najwyższy żeby sklepy przestały przeginać z cenami to i klient wróci a nie zakazując sprzedaży na forum. Pozdr Krzysiek
 13. Obmyte woda było o wyciągnięciu z gumy nie pomyślałem. Żeby nie skłamać moczyła się pewnie i w niej z tydzień. To są pierwsze wersje pompy wiec śmiem twierdzić ze każda kolejna wersja może będzie / jest ulepszana. Czasu nie cofnę to fakt ale zastanowię się dwa razy zanim kupię coś w przyszłości.
 14. Pompa więcej leżała w szafce niż była w akwarium. Łącznie nie przepracowała więcej niż 6-8 miesięcy. Kupiona jako nowa z tego co pamietam to data zakupu marzec 2017.
 15. Dorzucę coś od siebie. Skoro pierwsza generacja jest taka świetna. https://zapodaj.net/11d7be603e4b3.jpg.html https://zapodaj.net/311b0b7b02fe8.jpg.html https://zapodaj.net/b69dd9b661cd2.jpg.html Pozdr Krzysiek
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.