Skocz do zawartości
premiero

[S] Akwarium 375l+szafka+sump

Rekomendowane odpowiedzi

Stary opis ze zdjęciami można zobaczyć >> TUTAJ <<

!!!WSZYSTKO SPRZEDANE!!! Do zamknięcia.

SPRZĘT

  1. Akwarium 375l (150x50x50h) + sump 96 l (80x40x30/40h) + szafka + hydraulika - 500 zł 400 zł GWARANCJA NA SZCZELNOŚĆ JESZCZE 3 lata HYDRAULIKA SPRZEDANA
  2. Lampa T5 6x54+2x80+moonlight+sterowanie+świetlówki - rezerwacjaJanuszD
  3. 2 x Pacific Sun Black Python CRP 160W Slave + Kabel DSC – lampy na gwarancji, kupione 08.03.2011. Cena za 1 szt. - 2350 zł. (GWARANCJA) - wysyłka od ręki. - 1 szt . rezerwacja asifa została 1 szt. dorzucam do niej gratis kabel DSC - mogę sprzedać na raty, 1 szt . rezerwacja Danielj
  4. NJ 4500 – kupiona w lutym 2011 – rewelacyjna cicha pompa. 300 zł (GWARANCJA)- rezerwacja patersan
  5. ATI Powercone 250i – najnowszy odpieniacz od ATI, jedynie 2 egzemplarze w Polsce, opis dokładnie tego modelu znajdziecie na mojej stronie: http://reeftech.pl/recenzje, odpieniacz ma 2 miesiące i obsłuży baniak do 2000 [l]. 1700 zł (GWARANCJA) - rezerwacja boro75
  6. Profilux II Plus + Elektroda temp + Elektroda PH + kabel RS-232 + bufor PH4 + bufor PH7 – kupiony 08.03.2011. - 1000 zł. (GWARANCJA) - wysyłka od ręki. - rezerwacja asifa
  7. GHL LED Control4 Passive + Okablowanie do lamp Pacyfic Sun - kupiony 08.03.2011 - 170 zł (GWARANCJA) - wysyłka od ręki. - rezerwacja asifa
  8. Filtr przepływowy AM z przyłączami 12/16 - 120 zł. (GWARANCJA) - wysyłka od ręki. Dorzucam gratis pół litra absorbera na fosforany. - rezerwacja rogalov
  9. Węgiel AM, frakcja 4 mm 2,5 litra - 30 zł. rezerwacja AnT
  10. JVP-102 z mocowaniem na magnes 2 szt, ceramiczna oś – kupione styczeń 2011 (będą wyczyszczone na cacy). Nie terkoczą, cicho pracują, nie mają problemów z odwróconym startem. 70zł za obie (GWARANCJA) - rezerwacja Swiety
  11. JVP-102 przyssawki 1 szt – na gwarancji, nie mogę znaleźć faktury - 25 zł.- rezerwacja Pietrek (odbiór osobisty), rezerwacja bestiakol (wysyłka)
  12. Filtr kubełkowy HW-302 – kupiony w październiku 2010 - 80 zł (GWARANCJA) - wysyłka od ręki. rezerwacja Pietrek
  13. Lampa UV-C 36 [W] – kupiona marzec 2011, mało używana - 180 zł (GWARANCJA) - wysyłka od ręki. - rezerwacja rafi, marbecz
  14. Testy Salifert Ca(04.2015),KH(12.2014),Mg(04.2013),NO3(12.2011),NO2(04.2012),PO4(12.2011),NH3+NH4(03.2011),PH(12.2012) - całość za 100 zł. Ca,KH,Mg użyte kilka razy. Pozostałe testy > połowa.- rezerwacja DiTus
  15. Grzałka Jager TSRH 200[W] z termostatem - 50 zł rezerwacja Pietrek
  16. Ampułki Prodibio BioDigest 3 szt. - 13 zł. - rezerwacja kermit85
  17. Nowe wentylatory, nieużywane (miały posłużyć do budowy chłodzenia, ale po przejściu na LED-y okazały się niepotrzebne) 80 zł za całość. rezerwacja domel_gl
    1. 120 [mm] z automatyczną regulacją obrotów (Thermal Control) 2 szt.
    2. 120 [mm] bez regulacji 2 szt.
    3. 80 [mm] bez regulacji
    4. 2 ręczne regulatory napięcia (obrotów) na 3-pinowy molex.

ŻYCIE

  1. Skała ponad 85 kg (zostało około 6 kg) – skała kupowana w eRybce i Acroporze – dużo półek skalnych i różnego rodzaju brył, dwie potężne skałki idealne na podbudowę wyspy, na niektórych pojawił się bryopsis. 24 zł / kg. Skała bogata w życie - młode ślimaki strombusy, młode tectusy, wężowidła, kiełże, gąbki różowe, gąbki żółte, gąbki białe, rurówki, pąkale, porośnięte glonami wapiennymi, na niektórych zielone zoanthusy, parazoa, mała sinularia, szczepki capnelli - rezerwacja J@cekWro 3kg, ejerzyk 20 kg, jm58 10 kg, kermit85 15 kg, carduelis 30 kg, hernio 6 kg
  2. Piasek aragonitowy Live Sand Bio-Activ Live® Aragonite około 27 kg (tyle wsypałem). 150 zł za całość. - rezerwacja Michal 300
  3. Naso lituratus - największa i najładniejsza ryba (wg mnie) w moim baniaku, udało mi się zmierzyć, ma 17 cm, pływa od ponad roku. 300 zł. rezerwacja carduelis
  4. Paracanthurus Hepatus – rozmiar M/L – od 4 miesięcy - rezerwacja Gotterdammung
  5. Zebrasoma Flavences – rozmiar M/L – od 4 miesięcy. 200 zł. Gratis dorzucam zestaw szczepek. rezerwacja wiera
  6. Pseudochelinus Hexatenia – przyjmuje pokarmy zastępcze, od roku w baniaku. 65 zł. - rezerwacja DiTus
  7. Synchiropus Splendidus – przyjmuje pokarmy zastępcze, od roku w baniaku. rezerwacja mattino
  8. Chromis Virdis – stadko 6 sztuk, ale u mnie w stadzie rzadko pływają, od roku w baniaku. 120 zł za całość. - rezerwacja Gotterdammung
  9. Amphiprion Ocellaris 2 szt – błazenki mieszkają w ukwiale, od ponad roku w baniaku. 100 zł za parkę. - rezerwacja J@cekWro
  10. Chelmon Rostratus 1 szt – kiler aiptasi, od czasu jak go mam mam spokój z różą, nie tyka nic innego - rezerwacja Gotterdammung
  11. Siganus lo Magnifica – piękny biały borsuk, duży od 4 miesięcy w zbiorniku - rezerwacja Gotterdammung
  12. Cantighaster Valentini – nadymka – bardzo pocieszna rybka, przyjmuje pokarmy zastępcze, od 4 miesięcy w zbiorniku - rezerwacja Gotterdammung
  13. Labroides Dimidiatus – doktorek, bardzo aktywny, pokolce zadowolone, od ponad roku w baniaku. 50 zł. - rezerwacja DiTus
  14. Lysmata Amboinensis 2 szt – krewetki czyszczące, regularnie zrzucają młode, może ktoś będzie miał rękę do odchowania, w akwarium mają „stację czyszczącą”. 100 zł za obie. rezerwacja Michal 300
  15. Lysmata Debelius 2 szt – krewetki szkarłatne – piękne a zarazem najbardziej płochliwe, większość czasu się ukrywają. 160 zł za obie. - rezerwacja Gotterdammung
  16. Lysmata Wurdemanni - były dwie, po nieudanej wylince została jedna. U mnie nie jadły aiptasi, za to dawały całkiem ciekawe pokazy akrobacji. 50 zł. rezerwacja Michal 300
  17. Strombus Luhanus – 2 szt dorosłe - rezerwacja Gotterdammung
  18. Strombus Gigas - 1 szt. 20 zł/szt. rezerwacja Michal 300
  19. Tectus Fenestratus – 4 szt. 15 zł/szt - rezerwacja MJ1
  20. Turbo duże – 2 szt. 20 zł/szt. 1 szt. rezerwacja Gotterdammung, 1 szt. MJ1
  21. Archaster typicus – rozgwiazda piaskowa 1 szt - rezerwacja Gotterdammung
  22. Entacmaea Quadricolor – domek błazenków. 200 zł. - rezerwacja J@cekWro
  23. Clavularia Ultra Fluo (pod taką nazwą kupiłem), choć podejrzewam że to raczej Briareum asbestinum duża na skałce – pięknie „fosforyzuje” w aktynice lub royal blue. 30 zł za szczepkę - rezerwacja MJ1
  24. Capnella duża + kilka mniejszych - 80 zł.- rezerwacja MJ1
  25. Sinularia różowa 3 szt na jednej skałce. 70 zł.- rezerwacja MJ1
  26. Sinularia Dura 1 szt. 110 zł.- rezerwacja MJ1
  27. Tubipora Musica 2 szt. 50zł /szt.- rezerwacja MJ1
  28. Physogyra 1 szt - rezerwacja Gotterdammung
  29. Zoanthusy zielone szczepki - 30 zł szczepka.- rezerwacja MJ1
  30. Zoanthusy niebieskie 1 szt - 70 zł.- rezerwacja MJ1
  31. Sarcopython crassicaule. 70 zł.- rezerwacja MJ1
  32. Lobophylia Hemperchi. 140 zł- rezerwacja MJ1
  33. Nassarius vibex > 6 sztuk, ciężko się doliczyć - 10 zł/szt- rezerwacja MJ1

MROŻONKI

http://nano-reef.pl/...post__p__358844


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiero, gratulacje!

Ale jak każdy, komu rodzinka się powiększa, będzie baniak likwidował - to chyba na forum lepszego środka antykoncepcyjnego wymyślić się nie da ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiero, gratulacje!

Ale jak każdy, komu rodzinka się powiększa, będzie baniak likwidował - to chyba na forum lepszego środka antykoncepcyjnego wymyślić się nie da ;)

Kapuhy, dzięki za gratulacje. Ja nie zrywam z nałogiem, bo z tym się nie da. Zawsze chciałem mieć większe akwarium. To mi już nie wystarczało i od dłuższego czasu planowałem większe (nawet sprzęt pod to częściowo zakupiłem). A że takie szczęście znowu mnie spotkało, to akurat dobry moment na większe zmiany. Za 2-3 lata na pewno wrócę, ale tym razem w okolicach 1,5 m3.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy za słowo! :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuhy, dzięki za gratulacje. Ja nie zrywam z nałogiem, bo z tym się nie da. Zawsze chciałem mieć większe akwarium. To mi już nie wystarczało i od dłuższego czasu planowałem większe (nawet sprzęt pod to częściowo zakupiłem). A że takie szczęście znowu mnie spotkało, to akurat dobry moment na większe zmiany. Za 2-3 lata na pewno wrócę, ale tym razem w okolicach 1,5 m3.

@premiero, trzymamy za słowo!

i GRATULACJE ! :thumbup:

:welcome:


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech szkoda ze rezygnujesz. Zawsze lookalem z checia na Twoje posty i postepy bo zaczynalismy mniej wiecej w tym samym czasie. W kazdym razie gratulacje. Wracaj szybko


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełniejszy opis (dodatkowe zdjęcia) można zobaczyć >> TUTAJ <<


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki piękny baniak szkoda....


Akwarium: 320x70x70+ sump niestety słodkie przymierzam się do morskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z licznymi pytaniami, - RO/DI zostaje na wyposażeniu domowym.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jaka cena za clavularie ultra fluor?

Pozdrawiam

RK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jaka cena za clavularie ultra fluor?

Pozdrawiam

RK

Ja nie wiem skąd wy się urywacie ? Świąt nie ma więc choinek też nie.......

Czytałeś posta.... wiesz o co pytasz ?

Gdybyś nie widział postów kolegi.... specjalnie dla ciebie:

Uprzejmie proszę o czytanie ze zrozumieniem. W chwili obecnej nie sprzedaję na części i nie prowadzę rezerwacji na części. Jak będę zdecydowany rozkompletować, to taka informacja znajdzie się na forum. Nie będę odpowiadał na wiadomośći związane ze sprzedażą częściową.

Brakujące zdjęcia postaram się umieścić jeszcze dzisiaj w miarę możliwości. Quadricolor jest czerwony.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!! PRZYJMUJĘ REZERWACJE NA WYCENIONE ŻYCIE !!!

!!! PRZYJMUJĘ REZERWACJE NA WYCENIONY SPRZĘT !!!

Aktualizacja w pierwszym poście.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja pozycji sprzętowych o ceny.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profilux i lampy do wysyłki od zaraz.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem żywego piachu 150 i krewetek Lysmata Amboinensis 100. Sprawdziłem połączenia Szczecin-Lębork i jest kilka. Czekam na odpowiedź na pw.


szkło: 120*60*60, sump: 90*30*30, 2*120 W LED+2x54w t5, cyrkulacja: 2 x jebao rw15 + obieg jebao 3500, odpieniek: White Skim 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę osoby korespondujące ze mną na PW, o pisanie w tej samej prywatnej rozmowie i nie tworzenie za każdym razem nowego wątku. Przy takiej ilości postów robi się małe zamieszanie i najzwyczajniej w świecie się gubię :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja pozycji i uzupełnienie cen. Zwolniły się 2 rezerwacje (debeliusy i wurdemanni).


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryby tłuściutkie, śmiało pływają w akwarium, doktorek to naprawdę jakiś nadpobudliwy (ale już drugi dzień idzie w kimę równo o 21:30, chyba zacznę zegarek ustawiać wg niego)...

dzięki


Pozdrawiam,

Piotrek

120x70x50 3-side view, T5, 2x6100 + 2x6550, BK 250, Profilux, DaStaCo, AF, AiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam sprzedajacego.

Mandaryn dotarl via PKP w dobrej formie, paczka solidnie zapakowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukwiał dojechał cały i zdrowy w bardzo dobrej kondycji ... skała też bez plag tętniąca życiem, błazny zdrowe i pełne sił do walki :)

Dzięki,


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.