Skocz do zawartości
malythc

akwarium 200 bez sumpa

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, thomas516 napisał:

a moze lubi taki odcien, aparaty tez nie zawsze dokladnie oddaja faktyczne kolory, widzialem kilka akwa w takim odcieniu i nawet fajnie wygladaly, u mnie jak jedna niebieska wylacze tez mam odcien fioletu, wiec dajcie mu spokoj z tym oswietleniem 

ale ja z ciekawości piszę jakie ma bo planuje sam zrobić oświetlenie DIY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie nie pokazuje tego ale mam 5 led bialych 120000 .3 niebieskie 1 spectrum i 30 royal blu wieczorem zrobie lepsze zdjęcie a takie pytanie co polecacie do filtra kaskadowego jakie media mam wate ceramike i węgiel 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam filtr kaskadowy nfz 3 aquael 1200l/h i zastanawiam sie nad zbudowaniem takiego panelu zewnetrznego dodatko zeby zmieścić wiecej filtracji i włożyć pompe o mocy 1000l/h panel chce o wymiarach 30 na 30 grubość 6 cm zeby za akwarium zmieścić dobry pomysl czy odpuścić nie mam miejsca na sumpa

2018-04-02-10-54-49-1878727819.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takich wymiarach jak podałeś to nie ma sensu, bo o takich wymiarach są filtry kaskadowe. Jak chcesz dokładać panel, to odpowiednio duży. 6cm szerokości/głębi to sporo za mało, minimum 10cm a najlepiej jeszcze więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o pomoc patrzcie na to dalem lampe uv 34w do robienia paznokci dzisiaj włączyłem filtracja wegiel. Wata.purigan.co robić wroki zamówić czy co akwarium od stycznia dojrzewanie brazowe i zielone miałem parametry dobre tylko no3 sie podnioslo do 10 co robić chlopaki

1523729242418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wygląda jak zakwit fitoplanktonu ? wrotka? i do przodu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu Sunday, February 18, 2018 o 15:05, malythc napisał:

 Bylo tak

1518962325697.jpg

 

W dniu Sunday, February 18, 2018 o 15:05, malythc napisał:

 

20180512_132444.jpg

A jest tak po plagach .troszke malo zwierzatek ale dojda jeszcze

A tek czerwono to diody uv gołym okiem nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i żyje wszystko powoli parametry w normie no3 tylko duże 50 . po fitoplanktonie mi grzybki żona nie chcą się otworzyć a tak to super tylko mało życia pozdrawiam

20180610_210422.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.