Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

@paragon - mylne wnioski. Tym bardziej, że baniak @Beti raczej nie ma 5cm piachu. Mało kto robi DSB w głównym zbiorniku, głównie dlatego - że mało kto utrzymał taki baniak w dłuższej perspektywie. Pomijając, że taka gruba warstwa nie wygląda po pewnym czasie estetycznie.  Mylne jest też przeświadczenie, że ślimaki załatwiają temat. Tak jakby one nie wydalały. Mam jakies 1,5cm do 2cm - mnóstwo życia w piasku i mnóstwo detrytusu.

Baniak @Beti - jak dla mnie to wyglada to na 3cm max ;)

bca381c9d3ced.jpg

 

VDR

VDR

@paragon - mylne wnioski. Tym bardziej, że baniak @Beti raczej nie ma 5cm piachu. Mało kto robi DSB w głównym zbiorniku, głównie dlatego - że mało kto utrzymał taki baniak w dłuższej perspektywie. Pomijając, że taka gruba warstwa nie wygląda po pewnym czasie estetycznie.  Mylne jest też przeświadczenie, że ślimaki załatwiają temat. Tak jakby one nie wydalały. Mam jakies 1,5cm do 2cm - mnóstwo życia w piasku i mnóstwo detrytusu.

Baniak @Beti - jak dla mnie to wyglada to na 3cm

bca381c9d3ced.jpg

 

VDR

VDR

@paragon - mylne wnioski. Tym bardziej, że baniak @Beti raczej nie ma 5cm piachu. Mało kto robi DSB w głównym zbiorniku, głównie dlatego - że mało kto utrzymał taki baniak w dłuższej perspektywie. Pomijając, że taka gruba warstwa nie wygląda po pewnym czasie estetycznie.  Mylne jest też przeświadczenie, że ślimaki załatwiają temat. Tak jakby one nie wydalały. Mam jakies 1,5cm do 2cm - mnóstwo życia w piasku i mnóstwo detrytusu.

Baniak @Beti - jak dla mnie to wyglada to na 3cm

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.