Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

11 minut temu, VDR napisał:

@Beti na tym zdjeciu co wkleilem - w dolnym lewym rogu widać tą listwę. Na oko to ona ma 3cm a nie 5 ;) A piach, a w zasadzie chyba jakiś żwirek jest z nią zrównany. A dokładniej to wygląda na taka grubość jak grubość blatu tej szafki (pomijajac mate czy cos). No chyba, że blat szafki ma grubość 5cm to ok.Beti.thumb.png.a00fc06e1e2018ca54470725fa1de122.png

Blat jest 4cm 2 x plyta osb po 20mm,tu na tym zdjęciu jest jeszcze taśma,ale teraz jest listwa,ja pisalam ze mam 4-5cm idealnie nie mierzylam;-) ale 3cm nie jest:-)

Tak ja mam taki zwirek z domieszka piasku z erybki jest taki u nich na stronie internetowej

https://erybka.pl/product-pol-193-Natures-Ocean-Bio-Activ-Live-Samoa-Pink-4-54kg.html

Beti

Beti

6 minut temu, VDR napisał:

@Beti na tym zdjeciu co wkleilem - w dolnym lewym rogu widać tą listwę. Na oko to ona ma 3cm a nie 5 ;) A piach, a w zasadzie chyba jakiś żwirek jest z nią zrównany. A dokładniej to wygląda na taka grubość jak grubość blatu tej szafki (pomijajac mate czy cos). No chyba, że blat szafki ma grubość 5cm to ok.Beti.thumb.png.a00fc06e1e2018ca54470725fa1de122.png

Blat jest 4cm 2 x plyta osb po 20mm,tu na tym zdjęciu jest jeszcze taśma,ale teraz jest listwa,ja pisalam ze mam 4-5cm idealnie nie mierzylam;-) ale 3cm nie jest:-)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.