Skocz do zawartości

Historia edycji

Darek85

Darek85

Polecam Salariasa. Ślimaki Strombusy też dobre kosiarki na glony. 

Jak z parametrami? Glon nie rośnie jak nie ma co jeść. Co z bakteriami? U mnie rok czasu glon siedział na tylnej szybie i miejscami na skale mimo że NO3 i PO4 zerowe. Przestałem płukać mrożonki i intensywniej karmić korale i w miesiąc wszystko zeszło. 

Darek85

Darek85

Polecam Salariasa. Ślimaki Strombusy też dobre kosiarki na glony. 

Jak z parametrami? Glon nie rośnie jak nie ma co jeść. Co z bakteriami? U mnie rok czasu glon siedział na tylnej szybie i miejscami na skale mimo że NO3 i PO4 zerowe. Przestałem płakać mrożonki i intensywniej karmić korale i w miesiąc wszystko zeszło. 

Darek85

Darek85

Polecam Salariasa. Ślimaki Strombusy też dobre kosiarki na glony. 

Jak z parametrami? Glon nie rośnie jak nie ma co jeść. Co z bakteriami? U mnie rok czasu glon siedział na tylnej szybie i miejscami na skale mimo że NO3 i PO4 zerowe. Przestałem płakać mrożonki i intensywniejsze karmić korale i w miesiąc wszystko zeszło. 

Darek85

Darek85

Polecam Salariasa. Ślimaki Strombusy też dobre kosiarki na glony. 

Jak z parametrami? Glon nie rośnie jak nie ma co jeść. Co z bakteriami? U mnie rok czasu glon siedział na tylnej szybie i miejscami na skale mimo netto NO3 i PO4 zerowe. Przestałem płakać mrożonki i intensywniejsze karmić korale i w miesiąc wszystko zeszło. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.