Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tego jeszcze nie było w wersji gotowej tylko trzeba było kombinować fajna konstrukcja :clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) wreszcie ktoś wpadł na pomysł zapełniania niszy, bo skoczków pełno w akwariach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiazanie, bo sam zrobilem juz kilka projektow diy zeby zabezpieczyc akwarium. Ciekawi mnie tylko gestosc siatki, czy na pewno nie pochlania swiatla i czy jest mozliwosc przelozenia pipety do karmienia ryb przez oczka siatki?  


333375eadbb608d26a4bf0cc0be7a994u1584a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na BRS robili test siatka- oświetlenie i przy 2 wybranych oczkach "strata" wyniosła o ile pamiętam ok. 2% zatem nie wiele bo korzyść większa :) Wcześniej to rozwiązanie widziałem od D-D. Na akwarium 120x60 rozumiem trzeba brać to dł. 120 a szerokość dociąć ? (bo fizycznie z tego co jest na stronie to 120x80cm? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś mi Amamphes wyskoczył :/ dobrze że byłem w domu wcześniej doktorek no i Polylepis - cyrk nie akwarium, skoczki jedne.

Ciekawe jak takie coś będzie wyglądało na płytkim zbiorniku typu shallow reef / los lagunitas :) w sumie często oglądanym "od góry" ale szkoda mi rybek - niby cały czas jestem w domu, ale czasami mnie nie ma i może skończyć się tragicznie - chrupką dla kota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ura, też się biję z myślami, że nie chcę ale jak czytam i widzę to muszę- przynajmniej w tygodniu jak będę w pracy a na weekendy będę zdejmował :D Korona zupełnie do mnie nie przemawia akwarium traci dla mnie cały urok ;] Ja tam będę brać :D :) (widziałem także na YT akrylowe- też fajne można pomyśleć i dać do wycięcia profile ale to już w sumie trochę zachodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, flexin napisał:

Ura, też się biję z myślami, że nie chcę ale jak czytam i widzę to muszę- przynajmniej w tygodniu jak będę w pracy a na weekendy będę zdejmował :D Korona zupełnie do mnie nie przemawia akwarium traci dla mnie cały urok ;] Ja tam będę brać :D :) (widziałem także na YT akrylowe- też fajne można pomyśleć i dać do wycięcia profile ale to już w sumie trochę zachodu)

Jak jednak zamontujesz to daj zdjęcie jak to wyszło, bo ciekaw jestem, ja nie przepadam za siatkami i koronami niestety :( dużą rybę słychać, a mała jak wypadnie nic nie słychać, tylko koty lecą zobaczyć co to i trzeba być szybszym niż kot i wydzierać się "zostaw!" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko akwarium dopiero w czwartek zamawiam, więc jeszcze trochę poleży w szafie ;D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dotarła już dostawa z Net Coverami?


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2018 o 21:35, Marti701 napisał:

Czy dotarła już dostawa z Net Coverami?

Witam,

Kolejna dostawa planowana jest na koniec tygodnia .

Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania .

Niestety dostawy przychodzą tylko i wyłaczeni na palecie przez co jest długi okres oczekiwania .

 

W dniu 21.03.2018 o 21:38, maciej01 napisał:

Teraz będzie wysyp takich ramek z siatką. Kolejna firma sprzedaje, ma w ofercie https://reefbuilders.com/2018/03/20/jumpguard-aquarium-screen-top/

Te siatki również niedługo pojawią sie w ofercie.

 

15 godzin temu, goral.goralski napisał:

Czy jest możliwość kupienia samej siatki...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Na obecną chwile mamy dostępne tylko komplety.


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na obecną chwile mamy dostępne tylko komplety.
Ok dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.03.2018 o 13:57, CoralHouse napisał:

Witam,

Kolejna dostawa planowana jest na koniec tygodnia .

Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania .

Niestety dostawy przychodzą tylko i wyłaczeni na palecie przez co jest długi okres oczekiwania .

 

Na koniec którego tygodnia? Zamówienie opłacone 13.03.

15.03 rozmawialiśmy telefonicznie i też miało być pod koniec tamtego tygodnia,a mija kolejny. Znacie konkretną datę, kiedy będą wysyłane do klientów?

I na koniec. Czemu na stronie sklepu cały czas widnieje status "W magazynie", skoro nie macie tego towaru na stanie?

 


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie otrzymałem towaru, ani żadnej informacji. Dzwonienie do tej firmy jest bezsensowne bo za każdym razem dostaję odpowiedź "Pod koniec tygodnia będzie dostawa" i tak od kilku tygodni.
Żenada.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zażądaj zwrotu pieniędzy.

8 godzin temu, Marti701 napisał:

Nadal nie otrzymałem towaru, ani żadnej informacji. Dzwonienie do tej firmy jest bezsensowne bo za każdym razem dostaję odpowiedź "Pod koniec tygodnia będzie dostawa" i tak od kilku tygodni.
Żenada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zwrotu pieniędzy, tylko towar za który zapłaciłem.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.