Skocz do zawartości
adid0s

Lampa led 112l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
14 minut temu, Moljzesz napisał:

hmm zasilacz mam na 12 ale ...

to do Power Led ? to możesz dać "byle jaki" driver by  (dla bezpieczeństwa) ograniczył prąd MAX a za nim dać ściemniacz na pilota  :)

jak taśmy led to po prostu zasilacz i sam ściemniacz

przykładowy pierwszy z brzegu http://allegro.pl/sterownik-kontroler-sciemniacz-led-pilot-radio-k10-i6675578894.html

(niektóre po zaniku zasilania nie pamiętają ustawień - trzeba zapytać sprzedawcę)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, silvia napisał:

to do Power Led ? to możesz dać "byle jaki" driver by  (dla bezpieczeństwa) ograniczył prąd MAX a za nim dać ściemniacz na pilota  :)

jak taśmy led to po prostu zasilacz i sam ściemniacz

przykładowy pierwszy z brzegu http://allegro.pl/sterownik-kontroler-sciemniacz-led-pilot-radio-k10-i6675578894.html

(niektóre po zaniku zasilania nie pamiętają ustawień - trzeba zapytać sprzedawcę)

 

Myślałem o tym ale nie wiedziałem czy tak mogę zrobić. Nie zjara się driver ?


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, Moljzesz napisał:

 Nie zjara się driver ?

pewno zależy od drivera .. ale nawet najtańszy chiński ...  nie powinien :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z moim zapałem jest, najpierw się nakręcam potem umiera. Temat nie do zamknięcia, bo będę robić morskie bo 112l się nie może zmarnować. Będą one na chińskich zasilaczach z driverami może potencjometr wpadnie , się zobaczy. Aktualizacja będzie jak najszybciej czyli do sylwestra.

Na sell idzie

-zasilacz, 6 driverów dareltek, aqma- priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.