Skocz do zawartości
maciej01

Lampa z efektami dźwiękowymi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
42 minuty temu, maciej01 napisał:

Ciekawe co jeszcze wymyślą.

wbudowany karmnik miałby lepsze wzięcie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty dźwiękowe to bardzo dobry pomysł, przynajmniej dla mnie. Nawet pojemnik ze swierszczami trzymam w przedpokoju przy sypialni, w ciszy nie usune  ani nie wypoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w malawi ustawiony wylot filtra tak, żeby chlupotała woda. Efekt dźwiękowy jest i dobrze się przy tym śpi, ale w lampie to chyba zbędny dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma akwa w sypialni i lubi posłuchać szumu morza, to czemu nie. Akurat wczoraj instalowałem u siebie wodospad, fajny odgłos strumyka, tylko jeszcze żone musze wymienić i będzie ok, bo kazała mi się z tym wynieść do garażu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, volf napisał:

Efekty dźwiękowe to bardzo dobry pomysł, przynajmniej dla mnie. Nawet pojemnik ze swierszczami trzymam w przedpokoju przy sypialni, w ciszy nie usune  ani nie wypoczne. 

Czyzby kolega jakies gady posiadal oprocz akwa?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany płazy :) ale po głowie chodzi mi lampart,  muszę tylko wszystko dla niego przygotować i pewnie niedługo zawita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maciej01 tak na spokojnie przemyślałam ten temat i wnioskuję że wcale nie glupi pomysł,nie wszyscy maja sprzet grajacy a kazdy ma lampe nad akwarium...wczoraj późnym wieczorkiem puściłam z youtub szum morza,bąbli nurków,chlupiącej wody,wodospadu wszystko to zmontowane co 1min całkiem by nie bylo głupie,oczywiście zakladajac ze lampa ma od tego wyłącznik i puszczamy kiedy chcemy;-)

Edytowane przez @Beti (wyświetl historię edycji)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cos zadszego niz lampart, ktorys leiocephalus? Przynajmniej aktywny za dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, @Beti napisał:

@maciej01 tak na spokojnie przemyślałam ten temat i wnioskuję że wcale nie glupi pomysł,nie wszyscy maja sprzet grajacy a kazdy ma lampe nad akwarium...wczoraj późnym wieczorkiem puściłam z youtub szum morza,bąbli nurków,chlupiącej wody,wodospadu wszystko to zmontowane co 1min całkiem by nie bylo głupie,oczywiście zakladajac ze lampa ma od tego wyłącznik i puszczamy kiedy chcemy;-)

Jak ktoś ma taką potrzebę, podobają się takie bajery to może o takiej lampie pomyśleć, kupić. Dla mnie to zbędny bajer tak samo jak błyskawice w lampie. Założyłem ten temat jako ciekawostkę. Pewnie za jakiś czas na podobny pomysł wpadną inni producenci sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.