Skocz do zawartości
kanio10

Radiator/obudowa lampy led

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paragon
Teraz, katani napisał:

Ja tak próbowałem. Ręka mi spuchła a wyciąłem mało co ;]

Mordęga nie robota, efekt paskudny.

ale taniej nie znajdzie a chyba chodzi o kasę, jeszcze można z wypożyczalni pozyczyć frezarkę gornowrzecionową pewnie z 50zł i bedzie przynajmnie sprawnie i ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to robić szlifierkami to może jednak po prostu wyłam żeberka obcążkami efekt będziesz miał podobny i taniej nie znajdziesz [emoji14]
Już mam plan jak to zrobic, efekt wrzucę jak zamówię radiator. Apropo jakaś dobra i sprawdzona strona z radiatorami na wymiar?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że to trochę przerost formy nad treścią.

Frezarka dobry frez i ogień ###

Tylko pamiętaj że to amelinium.

Koszt CNC to pewnie 98% programowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
14 godzin temu, Nilbul napisał:

Wydaję mi się że to trochę przerost formy nad treścią.

Frezarka dobry frez i ogień ###

Tylko pamiętaj że to amelinium.

Koszt CNC to pewnie 98% programowanie.

skąd się koszty biorą opisałem, czy to jest przerost formy nad treścią ujmę to tak jak szukasz oszczędności i chcesz zrobić jak najtaniej wiadomo to będzie przerost formy nad treścią, tak samo później jak zabezpieczysz radiator aluminiowy, możesz go pomalować (co pogorszy przewodność termiczną) albo anodyzować tez można to uznać przerost formy nad treścią, wszystko składa się na to co chcesz osiągnąć, firmowe lampy nie kosztują 2-3 tysie nie dlatego że są robione na kolanie :)

żeby było jasne można zrobić tanio bez kosmicznych technologi, wchodzą na to rózne czynniki, zdolności manualne, upór i czas, mam nadzieje że koledze wyjdzie piękna lampa bo wiezę ze wspomniane cechy posiada, ja jestem leń i zazwyczaj szukam najprostszej drogi :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.