Skocz do zawartości
Wiciak

Naderwany ukwiał

Rekomendowane odpowiedzi

Przy przeprowadzce chciałem odczepić quadri i rozerwał się prawię na pół, załączam zdjęcie. Pompuje się  normalnie ale nie jest zainteresowany karmieniem. Wcisnął się między skały i tak już siedzi 2gi tydzień. Czego mogę się spodziewać?

31525155_1007034172780915_3628830207831441408_n.thumb.jpg.b2690fb0e5a3aeedbad48e8d4b25561b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie bedzie zagoi sie sam:) 
Handlowcy je ciachaja nożykiem zeby mnożyć zyski. 
Zeby ukatrupic quadri trzeba miec naprawde talent :)


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój quadri wpadł w cyrkulator. Pokiereszowało go niezle. Stopa wyglądała kiepsko - został tylko kawałek sprawny, którym przyczepił się do skały po wyjęciu z cyrkulatora. To był mój pierwszy quadri, więc nie dawałem mu większych szans. Po kilku dniach trzymał się już prawie całą stopą i zaczął się pompować. Do dnia dzisiejszego zdążył już kilka razy się podzielić. Quadriki to prawdziwe terminatory - no, chyba że warunki mają fatalne i stan ten utrzymuje się długotrwale, wtedy moga same zaniknąć - u znajomych w baniaku różowy quadri poprostu zniknął. Dałem im anemona - te zniknął. Za to miękasy polipują u nich zajefajnie i mnożą się na potęgę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.