Skocz do zawartości

Historia edycji

CzaQ

CzaQ

12 minut temu, Gr4b3Q napisał:

biorąc pod uwagę post AF z facebooka i ilość dozowania na taki baniak: 

 

zakładam że to forma VSV od aquaforesta.

Również znalazłem ten post, co ciekawe ten post jest z przed 5 miesięcy więc pewnie wcale nie jest jakiś nowy produkt na innych rynkach. Dokopałem się nawet trochę głębiej i znalazłem go w niemieckim katalogu Aquaforest. Niestety nie znam na tyle niemieckiego więc bardzo proszę germanistów o rozszyfrowanie zagadki:)

Przechwytywanie.PNG

Po kliknięciu w zdjęcie tekst jest bardziej wyraźny. W razie czego to 52 strona https://aquaforest.eu/wp-content/uploads/2018/05/AF_Seawater_katalog_2018_DE_web.pdf

Chociaż chyba w sumie tak na ślepo porównując z opisem w sklepie CoralHouse to chyba to samo:P

CzaQ

CzaQ

9 minut temu, Gr4b3Q napisał:

biorąc pod uwagę post AF z facebooka i ilość dozowania na taki baniak: 

 

zakładam że to forma VSV od aquaforesta.

Również znalazłem ten post, co ciekawe ten post jest z przed 5 miesięcy więc pewnie wcale nie jest jakiś nowy produkt na innych rynkach. Dokopałem się nawet trochę głębiej i znalazłem go w niemieckim katalogu Aquaforest. Niestety nie znam na tyle niemieckiego więc bardzo proszę germanistów o rozszyfrowanie zagadki:)

Przechwytywanie.PNG

Po kliknięciu w zdjęcie tekst jest bardziej wyraźny. W razie czego to 52 strona https://aquaforest.eu/wp-content/uploads/2018/05/AF_Seawater_katalog_2018_DE_web.pdf

CzaQ

CzaQ

4 minuty temu, Gr4b3Q napisał:

biorąc pod uwagę post AF z facebooka i ilość dozowania na taki baniak: 

 

zakładam że to forma VSV od aquaforesta.

Również znalazłem ten post, co ciekawe ten post jest z przed 5 miesięcy więc pewnie wcale nie jest jakiś nowy produkt na innych rynkach. Dokopałem się nawet trochę głębiej i znalazłem go w niemieckim katalogu Aquaforest. Niestety nie znam na tyle niemieckiego więc bardzo proszę germanistów o rozszyfrowanie zagadki:)

Przechwytywanie.PNG

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.