Skocz do zawartości

Historia edycji

pepe3000

pepe3000

37 minut temu, @Beti napisał:

Nic dziwnego ta sól to Fish a nie na rafe.

 

Przepraszam Cię z całym szacunkiem, ale wiekszej bzdury nie słyszałam,szkoda ze nie za 2 lata,a sól też nie ma znaczenia jaka? No cóż chyba jednak za mało jeszcze wiem!

Co to się porobiło...:-)

 

ja używam   Aqaforest Sea Salt 

A co do tego zasolenia to prosiłbym o o wskazówkę czy ja dobrze odczytuję czy nie ?  i jaka powinna byc prawidłowa wartośc na moim wskaźniku . Na razie to na moim poście są niepotrzebne przepychanki a ja jestem początkującym i licze na pomoc poprostu :):)

Postara się jescze raz wykonać dzisiaj wszystkie test colombo i odczytać prawidłowo wynik  robiłem je parokrotnie i nie jestem pewien czy odczytywać wyanik zaraz po zmanie koloru odczynu czy po zmianie barwy na nieco mocniejszy kolor np chodzi o żólty w Kh bo każda dodana krpla pipetą zmienia wynik i ti mogę miec problem z pomiarami dokładnymi.

 

 

pepe3000

pepe3000

28 minut temu, @Beti napisał:

Nic dziwnego ta sól to Fish a nie na rafe.

 

Przepraszam Cię z całym szacunkiem, ale wiekszej bzdury nie słyszałam,szkoda ze nie za 2 lata,a sól też nie ma znaczenia jaka? No cóż chyba jednak za mało jeszcze wiem!

Co to się porobiło...:-)

 

ja używam   Aqaforest Sea Salt 

A co do tego zasolenia to prosiłbym o o wskazówkę czy ja dobrze odczytuję czy nie ?  i jaka powinna byc prawidłowa wartośc na moim wskaźniku . Na razie to na moim poście są niepotrzebne przepychanki a ja jestem początkującym i licze na pomoc poprostu :):)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.