Skocz do zawartości

Historia edycji

tilk74

tilk74

Ja go kupiłem właśnie z myślą o wytępieniu Valoni . Uporał się z nią w ciągu 2-3 tygodni. Zawsze widziałem go zajadającego się innymi glonami . Dziś nawet prawie padłem ze śmiechu jak zobaczyłem go jak jedzie na stopa  na krabie pustelniku i zjada mu glony z muszelki .Jutro sklepy zamknięte ale we wtorek skocze mu po jakąś krewetkę .

I co zauważyłem ciekawego to cwaniak lub spać na miękkim . Jego ulubione legowiska nocne to  Sarcophyton  , Lobophyton  ,Capnella i ostatnio Euphylia 

 

tilk74

tilk74

Ja go kupiłem właśnie z myślą o wytępieniu Valoni . Uporał się z nią w ciągu 2-3 tygodni. Zawsze widziałem go zajadającego się innymi glonami . Dziś nawet prawie padłem ze śmiechu jak zobaczyłem go jak jedzie na stopa  na krabie pustelniku i zjada mu glony z muszelki .Jutro sklepy zamknięte ale we wtorek skocze mu po jakąś krewetkę .

 

tilk74

tilk74

Ja go kupiłem właśnie z myślą o wytępieniu Valoni . Uporał się z nią w ciągu 2-3 tygodni. Zawsze widziałem go zajadającego się innymi glonami . Dziś nawet prawie padłem ze śmiechy jak zobaczyłem go jak jedzie na stopa  na krabie pustelniku i zjada mu glony z muszelki .Jutro sklepy zamknięte ale we wtorek skocze mu po jakąś krewetkę .

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.