Skocz do zawartości

Historia edycji

Tomek92

Tomek92

7 minut temu, Pawkuu napisał:

Startowałeś bez życia... Sucha skała, piasek, tylko bakterie z plastiku. Może dopiero masz NH3/NO2 i dlatego nie wykrywa ci NO3 PO4. Nie chcesz kupować testów weź wodę do sklepu wydaj troche drobnych i niech ci zrobią pełny test wody.  

Może masz rację jednak około 20 dnia obserwowałem skok no3 do 100 po4 też było wysokie, a później spadek wziąłem to za zamykanie cyklu azotowego. Jeżeli jest inaczej to trudno bede czekał dalej cierpliwie ważne że coś się zaczęło dziać. Bo miesiąc czasu gołym okiem nie było żadnych zmian. Już nawet myślałęm że glony mnie ominą :P Jednak przykład książkowy niektórych rzeczy przeskoczyć się nie da.

Tomek92

Tomek92

2 minuty temu, Pawkuu napisał:

Startowałeś bez życia... Sucha skała, piasek, tylko bakterie z plastiku. Może dopiero masz NH3/NO2 i dlatego nie wykrywa ci NO3 PO4. Nie chcesz kupować testów weź wodę do sklepu wydaj troche drobnych i niech ci zrobią pełny test wody.  

Może masz rację jednak około 20 dnia obserwowałem skok no3 do 100 po4 też było wysokie, a później spadek wziąłem to za zamykanie cyklu azotowego. Jeżeli jest inaczej to trudno bede czekał dalej cierpliwie ważne że coś się zaczęło dziać. Bo miesiąc czasu gołym okiem nie było żadnych zmian.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.