Skocz do zawartości

Historia edycji

dla syna

dla syna

Jak obniżysz zasolenie to będzie bardzo nisko magnez. Według Ca i Kh to Mg należało by podbić. Żelazo bym zwiększył tylko o 1 krople. Fluor pozostał bym na 1 kropli (bez podmian go nie dozowałem i nic się przez rok nie działo. Zacząłem dodawac od tak, żeby coś było). Reszta tak jak piszesz. 

Często jest tak że jak coś brakującego zaczynasz dozować to inny pierwiastek wciąga jakby korale potrafily wraz z czymś coś bardziej konsumować. Ale wyniki bardzo ładne. Kwestia tylko doszlifowania, ale widzę że masz to opanowane. Brawo :)

dla syna

dla syna

Jak obniżysz zasolenie to będzie bardzo nisko magnez. Według Ca i Kh Mg należało by podbić. Żelazo bym zwiększył tylko o 1 krople. Fluor pozostał bym na 1 kropli (bez podmian go nie dozowałem i nic się przez rok nie działo. Zacząłem dodawac od tak, żeby coś było). Reszta tak jak piszesz. 

Często jest tak że jak coś brakującego zaczynasz dozować to inny pierwiastek wciąga jakby korale potrafily wraz z czymś coś bardziej konsumować. Ale wyniki bardzo ładne. Kwestia tylko doszlifowania, ale widzę że masz to opanowane. Brawo :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.