Skocz do zawartości
laku

Która pompa cyrkulacyjna?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad wyborem pompy cyrkulacyjnej póki co oglądam Jebao/Jecod SW-8 czy może AQUA NOVA NWM-8000 czy może szukać Jebao RW zamiast SW. Ktoś wie czym się różnią i co najlepiej wybrać do akwarium 90x60x50 teraz mam jedną pompę JVP 102 i  Aquela 2500 jest zdecydowanie za słabo.


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Jebao wypuściło nowa serie pomp OW.
Nie miałem styczności z RW i SW, ale "ponoć" w OW jest zamontowany inny stojan, rzekomo juz bezawaryjny.
Z obserwacji jakich dokonalem przed zakupem swojej OW wynika ze przy trybie pulsowania w trybie 0%-100% nawet przy krotkich interwałach śmiglo wirnika nie staje do zera jak w RW, a jedynie zmiejsza obroty.
Jedyny mankament jaki zauważyłem w mojej OW jest taki iż przy ręcznym "wyłaczeniu" trybu karmienia przed upłynięciem zaprogramowanego czasu, kolejny tryb będzie kontynuacja wyłaczonego wczesniejszego trybu, - pompa moze sie powrocic do pracy chwile po wrzuceniu mrozonek [emoji23]
Pozatym polecam.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, laku napisał:

Jebao/Jecod SW-8 czy może AQUA NOVA NWM-8000  Ktoś wie czym się różnią

nalepką  :P Aqua-Nova czyli Jebao/Jecod sprzedawane " pod brandem Polskiego importera "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, SQNS napisał:

Polecam tunze

Jak tylko ma się troszkę więcej złociszy to tez polecam. Mi ostatnio udało się wylicytować tunze 6040 za 240zł z przesyłką i muszę przyznać, że jakość pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.