Skocz do zawartości
Andrar

Majano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..mam duzy problem z majano..czy znacie jakis skuteczny sposob?z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ogarnął temat brzydal ale musisz z nim uważać bo jak zezre majano weźmie się za zoa , eupylie i inne podobne. Zoa już niemam a euphylia se jakoś radzi za to brak majano bezcenny B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy brzydal  to loteria..moze sie zdazyc tak ze nie tknie majano a zasmakuje lspow i zoa..ale chyba nie pozostaje mi nic innego...dzieki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2018 o 22:51, c-sys napisał:

U mnie ogarnął temat brzydal ale musisz z nim uważać bo jak zezre majano weźmie się za zoa , eupylie i inne podobne. Zoa już niemam a euphylia se jakoś radzi za to brak majano bezcenny B)

czy na pewno brzydal zjadał majano? nie były to Aiptasie? 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na pewno aiptasie zjadl chelmon zas majano nie tykał dopiero brzydal zrobil pozadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaetodon Lunula je majano i to nawet skutecznie. Tylko, ze najpierw zje lps/zoa , potem majano i na koniec zacznie podgryzać sps.

 

Edytowane przez Piotrek1
format (wyświetl historię edycji)

Oddam/zamienię sarco na cokolwiek miękkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z okazji Majno robiłem restart, Koszmarne stworzenie :) niby mnozy sie powoli ale nie dawałem rady tego opanować.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pożeracz ogarnie ci baniak w 2 tygodnie pod warunkiem ze będzie miał na to ochotę i czas:D. Po miesiącu zapomnisz o tym co to jest majano uwierz mi nie trzeba robić restartu, ja kupiłem baniak pełny aiptasii i majano i albo mam dużo szczescia albo porostu dałem czas naturze a ona sobie poradziła:smilieA13:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c-sys mysle ze kupie brzydala ale wiem że szanse na to że zainteresuje sie majano a nie zoa i lps są 50 na 50...mysle ze będzie go łatwiej odlowic niż chaetodona..miales szczęście że zarl tylko majano...miałem kiedyś centropyge bispinosa i jak włożyłem zoa rzucił się na nie jak wariat..kolega też ja miał i zoa nie tykała...

Edytowane przez Andrar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim baniaku zlikwidowałem środkiem AIPTASIA-X  z Red Sea. 

Działa na majano i aiptasie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.