Skocz do zawartości
august_art

HomeReef - 240l

Rekomendowane odpowiedzi

Może mnie wzrok myli,ale czy Ty do miesięcznego zbiornika wpakowałeś już spsy?

Darowanemu... nie zagląda się w zęby. A mają się bardzo dobrze.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


c45174c6feffb8c5f060ac65051233adu1803a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, august_art napisał:

Darowanemu... nie zagląda się zęby. A mają się bardzo dobrze.

Zdajesz sobie sprawę że twój zbiornik jest na początku dojrzewania i przed nim jeszcze wiele,to że teraz się maja dobrze nie oznacza że tak będzie za jakiś czas.No ale jak to mówią, twój cyrk twoje małpy.A co do darowanego,to kumpel tez za free dawał kilka szczepek spsów,ale mu podziękowałem bo wiedziałem co się z nimi stanie w niedojrzałym zbiorniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, grzegorz77 napisał:

Zdajesz sobie sprawę że twój zbiornik jest na początku dojrzewania i przed nim jeszcze wiele,to że teraz się maja dobrze nie oznacza że tak będzie za jakiś czas.No ale jak to mówią, twój cyrk twoje małpy.A co do darowanego,to kumpel tez za free dawał kilka szczepek spsów,ale mu podziękowałem bo wiedziałem co się z nimi stanie w niedojrzałym zbiorniku. 

Wiem, że zbiornik jest młody - jeśli coś się im stanie - napiszę i będę chylił czoła.


c45174c6feffb8c5f060ac65051233adu1803a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś parametry? Miałeś jakieś oznaki dojrzewania? W szafce nie widzę otworów. Jak z wentylacją? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, pawellb napisał:

Mierzyłeś parametry? Miałeś jakieś oznaki dojrzewania? W szafce nie widzę otworów. Jak z wentylacją? 

Tak - parametry mierzę. Oznaki dojrzewania jak najbardziej :) okrzemki, lekkie dino, zielone szyby, lekkie nitki na skale.

Okrzemki minęły, zielony nalot na szybach też, dino ustępuje.

Jeśli chodzi o wentylację w szafce mam otwór w tylnej ścianie - zostało to zrobione po zrobieniu zdjęcia szafki.


c45174c6feffb8c5f060ac65051233adu1803a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś większy? Ja mam 8 fi4, 1 6x6, 1 12x12 i jak otwieram szafkę to czuję że mogło by być więcej. Myślę nad zamontowaniem na stałe wiatraka. Ustawie go by się czasowo włączał.

Parametry mierzysz i są w normie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak parametry które mierzę są w normie.

Jeśli chodzi o wentylację - ja mam otwór 20cmX8cm w tylnej ścianie za hydrauliką - wydaje mi się, że wystarcza.

Nie widzę, aby się gdzieś coś skraplało, albo pociło.


c45174c6feffb8c5f060ac65051233adu1803a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O aż tak to nie może "płakać ":). Dobra wentylacja musi być. Sporo elektroniki jest w szafce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.