Skocz do zawartości
Bondzik04

giesemann matrixx 2 t5

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywam lampy giesemann matrixx 2 t5 i chcialem zamontowac swietlowki E5 ale nie chca dzialac w tej lampie to znaczy jak sa podlaczone pod jeden statecznik to jedna leko sie swieci a druga wcale dopieri jak wloze jedna t5 a druga e5 to jakos to dziala ale tylko na jednym stateczniku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą lampę i działają u mnie tylko na 2 i 7

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ibiza napisał:

Mam taką samą lampę i działają u mnie tylko na 2 i 7


 

Dokładnie u mnie jest to samo działają  na 2 i 7, jest jakieś rozwiązanie żeby działały na jednym stateczniku. Ciekawe jak w innych lampach czy jest tak samo czy tylko giesemann ma ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wkładałem do lampy t5 w domu, tę ledy świecą na 220v bez statecznika, jak któraś z pary nie świeci trzeba ją odwrócić ledy przewodzą tylko w jedną stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2018 o 20:44, boo12 napisał:

Ja wkładałem do lampy t5 w domu, tę ledy świecą na 220v bez statecznika, jak któraś z pary nie świeci trzeba ją odwrócić ledy przewodzą tylko w jedną stronę

Odwracanie nic nie pomaga  sprawdziłem wszystkie możliwości i tak jak pisał ibiza działają tylko w dwóch miejscach. Używa ktoś E5 w innej lampie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej wymieniałem u siebie świetlówki na ledowe ze zwykłych t5, ale wywalałem stateczniki z lampy bo one świecą na 230v nie potrzebują starterów bo nie trzeba wzbudzać gazu jak w t5 czy t8, obstawiam, że w tym przypadku jest tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.