Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką zasadę,używam wszystkiego z jednej firmy:-)ma to raczej wiecej plusów jak minusów:-)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laszek

Glin występuję też w wielu pokarmach tak samo jak inne metale typu Cu, Mn, Co itd.

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, junior13 napisał:

Proszę jeszcze o informacje z jakiej firmy  uzupełniać niedobory  biorąc pod uwagę że używam strong od Af do Balinga .

Też używam strongów do ballinga AF i miałem dokładnie te same niedobory co Ty, tylko kapnąłem się zanim korale zmarniały - jedynie monti talerzowa i pocillo czerwona lekko zbladła. Niedobory uzupełniłem Colombo colour 1 2 i 3 i teraz jest ok, a nawet lepiej - euphilia pięknie mi się na złoto wybarwiła, a jak ją kupowałem to miała tylko żółte tipy. O ile niedobór K miałem oczywisty (blada monti), to w namierzeniu tych niedoborów pomógł mi test ICP - także w odróżnieniu od kolegi Tomcia uważam icp za przydatne narzędzie, a nie marketing do naciągania na chemię.

Edytowane przez Pawelo2222 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że test ICP przynosi wiele korzyści po pierwsze niedobory w akwarium ponadto potwierdziłem wyniki z testami domowymi i wiem które przeklamywaly a które nie ,zasolenie itp. 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://nano-reef.pl/...-tam-trojkacik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś napisać coś więcej o akwarium ? Rozumiem, że funkcjonuje raptem od około pół roku ? Ma około 1000 litrów i niewielką obsadę ? Czy skała, z którą miałeś problemy (miałeś czy nie miałeś ? bo to się chyba nie wyjaśniło) jest nadal w akwarium ? Ile jest nowej skały i jakiej ? Bo testy ICP robiłeś chyba w związku z tą skałą ? Czy w akwarium były jeszcze inne problemy i czy w związku z nimi stosowałeś jakąś chemię ?

T

 


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.