Skocz do zawartości
Marcin14

Jaki telefon polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jaki telefon polecacie? Chodzi mi głównie o dobry aparat, żeby można było zrobić zdjęcie koralowcom pod ledami. Wiem, że samsungi robią ładne zdjęcia, fajne zdjęcia wychodzą m.in na j7 i s6 ale jak inne modele? Głównie interesują mnie sony, jak radzą sobie z ledami? Mam z3kę i zrobić zdjęcie to porażka. Myślałem o z5 pro ale nie chcę wtopić. Jak możecie, wklejcie zdjęcie baniaka, napiszcie jakie oświetlenie i jaki telefon, to miałbym dobre porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci napiszę jakiego nie polecam. Szajsung xcover 4 - dno totalne , w ciągu 8 miesięcy 3 razy wymieniany ekran (ani razu nie upadł, obchodzę się jak z jajkiem). 


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam sony xperia z 5 jak nie padnie wyswietlacz to mikrofon a na koncu plyta glowna, uwolnilem sie od niego dzieki  galaxy 7 premiera byla 2 lata temu a nadal sa produkowane mimo ze wyszly juz 9, jest to jeden z niewielu telefonów ktory bez łamania systemu obsługuje rsap. W autach z grupy vag to przydatna funkcja np wyszukiwanie miejsc w nawigacji online dzieki google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał/ma ktoś może Xiaomi Mi 8? Podobno zdjęcia ładne robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Marcin14 napisał:

A miał/ma ktoś może Xiaomi Mi 8? Podobno zdjęcia ładne robi.

Robi jako tako tylko przy dobrym oświetleniu . 
Z tańszych s7 robi lux fotki ,następcy oczywiście jeszcze lepiej . 
 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo wszystkie telefony robia jako-takie zdjęcia jedynie w dobrym oświetleniu. Praw fizyki nie oszukasz, mała matryca = duże szumy na większych czułościach...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.