Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Aaa i wszystkie skały z jej powodu zrobiłam tak, że ich miejsca styku z "podloga" sa plaskie, żeby nie dała rady nic podkopsc i przewrócić.  Każda konstrukcja ma od dołu oblane cementem płaskie postumety.  Jednak babka mieszka w tym akwarium gdzieś od kwietnia i niczego nie próbowała podkopac.

9 minut temu, elespero napisał:

Moj też ma taką kreskę.. Wiadomo od czego ona jest? Niektóre osobniki nie mają.

Hmmm w świetle tego, co piszecie widać, że ta kreska widoczna w dzień nie jest niczym niezwykłym.  Może to kwestia faktycznie wieku, a może płci ryby. Ja mojego żółtka już kupiłam dużego, nigdy nie miałam malucha, więc trudno mi powiedzieć, czy tu chodzi o wiek ryby. 

Póki co jest największy z pokolcow i żaden mu nie podskakuje.  W 360 był jedynym pokolcem i jednocześnie największa rybą, panem i władcą akwarium i kreska zawsze była.  Miał swój bezpieczny dom w 360, w 750 zrobiłam mu podobną kryjówkę i zaraz ją odnalazł, zamieszkał w niej, z nikim o nią nie walczył, nie ma więc mowy o stresie. Jedyny dla niego stres, to ja, kiedy wkładam ręce do akwarium (inne ryby się nie boją, nawet wargacze  jedzą z reki, a żółty jak zawsze tchorzy).

Nik@

Nik@

Aaa i wszystkie skały z jej powodu zrobiłam tak, że ich miejsca styku z "podloga" sa plaskie, żeby nie dała rady nic podkopsc i przewrócić.  Każda konstrukcja ma od dołu oblane cementem płaskie postumety.  Jednak babka mieszka w tym akwarium gdzieś od kwietnia i niczego nie próbowała podkopac.

7 minut temu, elespero napisał:

Moj też ma taką kreskę.. Wiadomo od czego ona jest? Niektóre osobniki nie mają.

Hmmm w świetle tego, co piszecie widać, że ta kreska widoczna w dzień nie jest niczym niezwykłym.  Może to kwestia faktycznie wieku, a może płci ryby. Ja mojego żółtka już kupiłam dużego, nigdy nie miałam malucha, więc trudno mi powiedzieć, czy tu chodzi o wiek ryby. 

Póki co jest największy z pokolcow i żaden mu nie podskakuje.  W 360 był jedynym pokolcem i uednocześnie największa rybą, panem i władcą akwarium i kreska zawsze była.  

Nik@

Nik@

Aaa i wszystkie skały z jej powodu zrobiłam tak, że ich miejsca styku z "podloga" sa plaskie, żeby nie dała rady nic podkopsc i przewrócić.  Każda konstrukcja ma od dołu oblane cementem płaskie postumety.  Jednak babka mieszka w tym akwarium gdzieś od kwietnia i niczego nie próbowała podkopac.

3 minuty temu, elespero napisał:

Moj też ma taką kreskę.. Wiadomo od czego ona jest? Niektóre osobniki nie mają.

Hmmm w świetle tego, co piszecie widać, że ta kreska widoczna w dzień nie jest niczym niezwykłym.  Może to kwestia faktycznie wieku, a może płci ryby. Ja mojego żółtka już kupiłam dużego, nigdy nie miałam malucha, więc trudno mi powiedzieć, czy tu chodzi o wiek ryby. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.