Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Dzisiaj do ekipy dołączyla moja wymarzona valenciennea wardii. Długo na nią czekałam, ale sie doczekałam.  

Zarezerwowalam w coralhouse, ale od kilku dni nie mogę się tam dodzwonić.  W międzyczasie pojawiła się jedna sztuka w erybce, więc zaraz poprosiłam o rezerwację.  Wczoraj wieczorem zauważyłam że była promocja z okazji dnia kobiet na wczoraj i dziś, więc dzisiaj po nią pojechałam. Bardzo się bałam, kak mi sie zaaklimatyzuje, bo poprzednia, którą kupiłam ze dwa lata temu była tak przerażona, że nie wytrzymało jej serduszko i rano ja znalazłam martwą w kominie. 

Ale ta widzę ok, jest spokojna. Po wpuszczeniu upewniłam się, że wszyscy mieszkańcy ją zaakceptowali i pojechałam załatwiać swoje sprawy. Wróciłam po kilku godzinach, babeczka sobie siedzi na tyłach i przesiewa piach, więc chyba będzie dobrze.

Mam nadzieję że uda się dodzwonić do Konrada z coralhouse i dogadać jakiś transport dla warduchny od niego , bo bardzo chciałam miec dwie sztuki. Fajnie, gdyby się sparowaly:) jak nie, to każdej zrobię osobne mieszkanie.

 

Nik@

Nik@

Dzisiaj do ekipy folaczyla moja wymarzona valenciennea wardii. Długo na nią czekałam, ale sie doczekałam.  

Zarezerwowalam w coralhouse, ale od kilku dni nie mogę się tam dodzwonić.  W międzyczasie pojawiła się jedna sztuka w erybce, więc zaraz poprosiłam o rezerwację.  Wczoraj wieczorem zauważyłam że była promocja z okazji dnia kobiet na wczoraj i dziś, więc dzisiaj po nią pojechałam. Bardzo się balam, bo poprzednia która kupiłam ze dwa lata temu była tak przerażona, że nie wytrzymało jej serduszko i rano ja znalazłam martwą w kominie. 

Ale ta widzę ok, jest spokojna. Po wpuszczeniu ujawniła się, że wszyscy mieszkańcy ja zaakceptowali i pojechałam załatwiać swoje sprawy. Wróciłam po kilku godzinach, babeczka sobie siedzi na tyłach i przesiewa piach, więc chyba będzie dobrze.

Mam nadzieję że uda się dodzwonić do Konrada z coralhouse i dogadać jakiś transport dla warduchny od niego , bo bardzo chciałam miec dwie sztuki. Fajnie, gdyby się sparowaly:) jak nie, to każdej zrobię osobne mieszkanie.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.