Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

No tak ma być, woda ma tam być cały czas i krążyć. 

Pusty, w sensie nie będzie tam skał ani sprzętów, tylko przeplywajaca woda.

I podmiana tak, jak odpisałeś. Odkrecam zawór do sumpa, zamykam zawór do dostawki, wypompowuje wode wkładam wężyk Rodi, zasalam, mieszam, zmieniam zawory i sru. Podobnie z nagła potrzeba kwarantanny. Mam zbiornik cały czas pełny. Przychodzę z rybą, przekrecam dwa zaworki, podpinam napowietrzacz, wkładam jakieś kolanko czy rurkę, jako kryjówke i kwarantanna gotowa. 

Jak zrobić taki balkonik, żeby woda splywala bez chlapania i rabanu do poziomu w sumpie okolo 20 cm niżej? Może pudełko przelewowe? Chyba jednak wolę rury. 

Nik@

Nik@

No tak ma być, woda ma tam być cały czas i krążyć. 

Pusty, w sensie nie będzie tam skał ani sprzętów, tylko przeplywajaca woda.

I podmiana tak, jak odpisałeś. Odkrecam zawór do sumpa, zamykam zawór do dostawki, wypompowuje wode wkładam wężyk Rodi, zasalam, mieszam, zmieniam zawory i sru. Podobnie z nagła potrzeba kwarantanny. Mam zbiornik cały czas pełny. Przychodzę z rybą, przekrecam dwa zaworki, podpinam napowietrzacz, wkładam jakieś kolanko czy rurkę, jako kryjówke i kwarantanna gotowa. 

Jak zrobić taki balkonik, żeby woda splywala bez chlapania i rabanu do poziomu w sumpie okolo 20 cm niżej? Może pudełko przelewów? Chyba jednak wolę rury. 

Nik@

Nik@

No tak ma być, woda ma tam być cały czas i krążyć. 

Pusty, w sensie nie będzie tam skał ani sprzętów, tylko przeplywajaca woda.

I podmiana tak, jak odpisałeś. Odkrecam zawór do sumpa, zamykam zawór do dostawki, wypompowuje wode wkładam wężyk Rodi, zasalam, mieszam, zmieniam zawory i sru. Podobnie z nagła potrzeba kwarantanny. Mam zbiornik cały czas pełny. Przychodzę z rybą, przekrecam dwa zaworki, podpinam napowietrzacza, wkładam jakieś kolanko czy rurkę, jako kryjówke i kwarantanna gotowa. 

Jak zrobić taki balkonik, żeby woda splywala bez chlapania i rabanu do poziomu w sumpie okolo 20 cm niżej? Może pudełko przelewów? Chyba jednak wolę rury. 

Nik@

Nik@

No tak ma być, woda ma tam być cały czas i krążyć. 

Pusty, w sensie nie będzie tam skał ani sprzętów, tylko przeplywajaca woda.

I podmiana tak, jak odpisałeś. Odkrecam zawór do sumpa, zamykam zawór do dostawki, wypompowuje wode wkładam wężyk Rodi, zasalam, mieszam, zmieniam zawory i sru. Podobnie z nagła potrzeba kwarantanny. Mam zbiornik cały czas pełny. Przychodzę z rybą, przekrecam dwa zaworki, podpinam napowietrzacz i kwarantanny gotowa. 

Jak zrobić taki balkonik, żeby woda splywala bez chlapania i rabanu do poziomu w sumpie okolo 20 cm niżej? Może pudełko przelewów? Chyba jednak wolę rury. 

Nik@

Nik@

No tak ma być, woda ma tam być cały czas i krążyć. 

Pusty, w sensie nie będzie tam skał ani sprzętów, tylko przeplywajaca woda.

I podmiana tak, jak odpisałeś. Odkrecam zawór do sumpa, zamykam zawór do dostawki, wypompowuje wode wkładam wężyk Rodi, zasalam, mieszam, zmieniam zawory i sru. Podobnie z nagła potrzeba kwarantanny. Mam zbiornik cały czas pełny. Przychodzę z rybą, przekrecam dwa zaworki i kwarantanny gotowa. 

Jak zrobić taki balkonik, żeby woda splywala bez chlapania i rabanu do poziomu w sumpie okolo 20 cm niżej? Może pudełko przelewów? Chyba jednak wolę rury. 

Nik@

Nik@

No tak ma być, woda ma tam być cały czas i krążyć. 

Pusty, w sensie nie będzie tam skał ani sprzętów, tylko przeplywajaca woda.

I podmiana tak, jak odpisałeś. Odkrecam zawór do sumpa, zamykam zawór do dostawki, wypompowuje wode wkładam wężyk Rodi, zasalam, mieszam, zmieniam zawory i sru. Podobnie z nagła potrzeba kwarantanny. Mam zbiornik cały czas pełny. Przychodzę z rybą, przekrecam dwa zaworki i kwarantanny gotowa. 

Jak zrobić taki balonik, żeby woda splywala bez chlapania i rabanu do poziomu w sumpie okolo 20 cm niżej? 

Nik@

Nik@

No tak ma być, woda ma tam być cały czas i krążyć. Pusty, w sensie nie będzie tam skał ani sprzętów, tylko przeplywajaca woda. Jak zrobić taki balonik, żeby woda splywala bez chlapania i rabanu że 20 cm niżej? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.