Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

9 minut temu, dzym napisał:

Przepraszam za OT:

Ciekawe co na to saper ale fakt pomyli się tylko raz, tylko nie wiem czy będzie miał szanse na poprawę ;)

Jesteś z W-wa Bielany, masz korale.pl i kilka innych sklepów w W-wie , doprecyzowując u mnie oba sklepy (Erybka i Korale) pomyliły się przy hydraulice, więc powinienem jak w polskiej komedii jeździć do Bydgoszczy a Hanna Instruments , pomylili mi testery, tylko tam niestety musiałem odesłać na swój koszt , musiałbym zrezygnować z testerów.

Z drugiej strony ciekaw jestem co Ty robisz w życiu i czy jesteś nieomylny.

pdz

pdz

8 minut temu, dzym napisał:

Przepraszam za OT:

Ciekawe co na to saper ale fakt pomyli się tylko raz, tylko nie wiem czy będzie miał szanse na poprawę ;)

Jesteś z W-wa Bielany, masz korale.pl i kilka innych sklepów w W-wie , doprecyzowując u mnie oba sklepy (Erybka i Korale) pomyliły się przy hydraulice, więc powinienem jak w polskiej komedii jeździć do Bydgoszczy a Hanna Instruments , pomylili mi testery, tylko tam niestety musiałem odesłać na swój koszt , musiałbym zrezygnować z testerów.

pdz

pdz

7 minut temu, dzym napisał:

Przepraszam za OT:

Ciekawe co na to saper ale fakt pomyli się tylko raz, tylko nie wiem czy będzie miał szanse na poprawę ;)

Jesteś z W-wa Bielany, masz korale.pl, doprecyzowując u mnie oba sklepy pomyliły się przy hydraulice, więc powinienem jak w polskiej komedii jeździć do Bydgoszczy a Hanna Instruments , pomylili mi testery, tylko tam niestety musiałem odesłać na swój koszt , musiałbym zrezygnować z testerów.

pdz

pdz

5 minut temu, dzym napisał:

Przepraszam za OT:

Ciekawe co na to saper ale fakt pomyli się tylko raz, tylko nie wiem czy będzie miał szanse na poprawę ;)

Jesteś z W-wa Bielany, masz korale.pl, doprecyzowując u mnie oba sklepy pomyliły się przy hydraulice, więc powinienem jak w polskiej komedii jeździć do Bydgoszczy a apropos Bydgoszczy to tam jest siedziba Hanna Instruments, także pomylili mi testery, tylko tam niestety musiałem odesłać na swój koszt.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.