Skocz do zawartości
Trurl

e-rybka komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiało mnie, dlaczego e-rybka ma tyle pozytywnych komentarzy...

Teraz już wiem.  W ubiegłym tygodniu kupiłem u nich hydraulikę. Dostawa bez zastrzeżeń, cały proces sprzedaży na piątkę. Niestety zamówione rury 40 mm okazały się posiadać kielich na końcu - co nie było oczywiście opisane w opisie zamawianego towaru. Taka rura do wykorzystania ma tylko 95 cm (zamiast deklarowanej długości 100 cm). Nie reklamowałem, i tak to co zamówiłem wystarczy do tego, co planuję. Po kilku dniach dostałem maila z prośbą o ocenę dostawy. Przy wszystkich zamawianych towarach (oprócz rury 40 mm)  wystawiłem pozytywne oceny (bo towar był bez zarzutu). Przy pozycji sitko spływu z AM napisałem, że mają nieuaktualniane zdjęcia - i dzisiaj zdjęcia już są aktualne. Brawo za szybkość reakcji ;) . Natomiast moja opinia o rurze 40 mm (że kielich, że długość użyteczna to 95 cm zamiast 100 cm) wisiała do moderowania (z opisu na stronie wynika, że moderacja dotyczy treści obyczajowych :) ) i nagle dzisiaj już nie ma jej - w ogóle.

Z dotychczasowej współpracy jestem powiedzmy, że zadowolony, ale drażni mnie, że tak ktoś manipuluje... opinia to opinia! Jeżeli nie chcą negatywnych, niech nie proszą o opinie w ogóle.

erybka.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli uaktualnili zdjęcia to Twoj koment był nieaktualny, wiec wprowadzałby w błąd potencjalnych klientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój negatywny komentarz - a raczej jego nieopublikowanie dotyczy rur 40 mm - natomiast uaktualnienie zdjęcia sitka spływu AM 40 mm - tutaj komentarz był pozytywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Trurl napisał:

Mój negatywny komentarz - a raczej jego nieopublikowanie (...)

na allegro nikt nie "manipuluje" komentarzami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcinie, przepraszamy za zaistniałą sytuację, rzeczywiście opinia dotycząca rur nie została opublikowana. Zaraz dodamy nową "ręcznie" (tamta nie widnieje w systemie). Dziękujemy również za informację nt. sitek spływu, rzeczywiście po Pana komentarzu zaktualizowaliśmy zdjęcie.


1203002473.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dałem negatywny komentarz i skasowali to standard tam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem rury fi 25 i fi 32 w innych sklepach internetowych i każda miała kielich. I na  żadnej stronie sklepu nie było info o występowaniu takiej końcówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze traktowałem to jako "bonus", dzięki temu, w większości przypadków zyskuje się jedną kształtkę. Z innych sklepów też dostawałem rury z kielichami, więc to raczej standard.

O braku komentarzy się nie wypowiem, ponieważ w tym sklepie nigdy nie musiałem wystawiać innych jak pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz został również okrojony , do jak najlepszej postaci . Negatywna część została usunięta . 


8b6ea421320dd9fcf9d516e867b9abe7u1767a1598

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesto byłem klientem erybki Zabrze ale to co sie  tam dzieje od pewnego czasu jest nie do opisania w skrócie Wielka Pani szefowa jak wydajesz grubsze kwoty to malo brakuje by kazala cie nosic po sklepie od akwarium do akwarium, a jak robisz zakupy za 100 to prosze siedziec cicho i czekac na swoja kolej, a najlepiej to sobie zamow przez internet i nie zawracaj gitary zakupami za 100  nie daj boże przyjdz z reklamacja albo innym problemem to cie zje wzrokiem i bedzie marudzic(potrafi powiedziec by przyjsc w innym terminie bo ma klientów)  kwintesencja jest wciskanie  wszystkiego co sie da osobą zakładający solniczki by mogła to by im nawet drzwi sklepowe sprzedala  byle by na nowych zarobic jak najwiecej 

Usuwania negatywnych opinii na stronie juz nawet nie chce mi sie komentowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co kolega opisał. Jak opisalem że żywa skała jest mówiąc delikatne słaba. To mój opis znikł, ale na szczęście produkt też. Może w Warszawie będą nowi ludzie i nowy standard.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
1 minutę temu, Luigi napisał:

Potwierdzam co kolega opisał. Jak opisalem że żywa skała jest mówiąc delikatne słaba. To mój opis znikł, ale na szczęście produkt też. Może w Warszawie będą nowi ludzie i nowy standard.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
 

jasne jak sklep ma jakiś system działania to w każdym oddziale działa dokładnie tak samo, ja ogólnie też bardzo źle wspominam zakupy w tym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce,ale nie chcę zakładać nowego tematu. 

Jak coś źle, to z góry przepraszam 

 

Ostatnio byłem w Józefowie i coś tam nagrałem. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy z tego jest odpieniacz ;-)

Co do sklepu E-Rybka, to zrobiłem zakupy i była pomyłka, pojechałem (bo mam  blisko) do Korale.pl , dokupiłem co trzeba i po sprawie, byłem drugi raz w Korale.pl i także się pomylili, jednak ani w jednym ani w drugim przypadku nie robię z tego tragedii wg. powiedzenia "ten się nie myli, kto nic nie robi" , też mam pracę i zdarza się pomylić a kluczowe jest to jak się załatwia takie pomyłki.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy nagrywałeś filmik  ?  ..... akwa z koralowcami/wybór/oferta  super 


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym tygodniu i mogę potwierdzić, że filmik aktualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pdz napisał:

ten się nie myli, kto nic nie robi" , też mam pracę i zdarza się pomylić a kluczowe jest to jak się załatwia takie pomyłki.

Przepraszam za OT:

Ciekawe co na to saper ale fakt pomyli się tylko raz, tylko nie wiem czy będzie miał szanse na poprawę ;)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nas troszkę dalej mieszkających świetna okazja aby zobaczyć jak tam jest:thumbup:

A przy okazji.14:26 filmu.Co to za ryby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sebastiano napisał:

A przy okazji.14:26 filmu.Co to za ryby?

https://erybka.pl/product-pol-16808-Plectorhinchus-chaetodonoides-M.html

Edytowane przez NAP (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dzym napisał:

Przepraszam za OT:

Ciekawe co na to saper ale fakt pomyli się tylko raz, tylko nie wiem czy będzie miał szanse na poprawę ;)

Jesteś z W-wa Bielany, masz korale.pl i kilka innych sklepów w W-wie , doprecyzowując u mnie oba sklepy (Erybka i Korale) pomyliły się przy hydraulice, więc powinienem jak w polskiej komedii jeździć do Bydgoszczy a Hanna Instruments , pomylili mi testery, tylko tam niestety musiałem odesłać na swój koszt , musiałbym zrezygnować z testerów.

Z drugiej strony ciekaw jestem co Ty robisz w życiu i czy jesteś nieomylny.

Edytowane przez pdz (wyświetl historię edycji)

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, T.TOM.T napisał:

kiedy nagrywałeś filmik  ?  ..... akwa z koralowcami/wybór/oferta  super 

Nagrywałem w zeszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pdz OT oznacza OFF TOPIC - dygresja - taka w sumie średnio związana z tematem.

Niestety nie mogę zdradzić co w życiu robie i jak często się mylę ale hydraulikę zamawiałem przez internet i jak się sklep pomylił to wyobraź sobie ze brakujące kolanko dosłał mi na swój koszt, a co mnie zdziwiło jeszcze bardziej bez mojej prośby. Koszt kolanka wynosił 2,40 mysle ze kurier nawet z umowa ryczałtowa wyniósł więcej.

ps. Korale widzę z okna a do erybki lubię pojechać na wycieczkę :)

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sebastiano napisał:

Dziękuję.Bardzo ciekawa ryba.

Ciekawa, śmiesznie pływa, tak niezdarnie :) No i rośnie duża 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.