Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

20 minut temu, @Beti napisał:

No to co z tego,jesteś niezadowolony w trakcie wykonywania umowy i możesz ja zerwać ze skutkiem natychmiastowym z żądaniem zwrotu pieniędzy za nie wykorzystana dalszą część usługi.

Wypowiedzenie umowy o świadczenie usług
 

Każda umowa o świadczenie usług niezależnie od tego, czy jest zawarta na czas określony, czy nieokreślony, może zostać wypowiedziana. W umowie może zostać uwzględniony okres wypowiedzenia. Jeśli go nie określono, to rozwiązanie umowy następuje ze skutkiem natychmiastowym. W takiej sytuacji ważne będzie to, czy rozwiązanie umowy następuje z ważnych przyczyn, czy nie. Dlaczego? Bo jeśli zleceniobiorca poniósł z tego tytułu straty, a rozwiązanie umowy o świadczeniu usług nastąpiło bez ważnych przyczyn, to może wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym. 
 

Prawo prawem, ale z rozmów z autorem tego wątku wiem ze to co jest nie wykonane z tych umów to albo „juz się robi, zaraz będzie” już i zaraz dążą do nieskończoności...  Fakt 600 litrów bagna zamiast akwarium najlepiej pokazuje serwis który zrobili koledze. (Ten ostatni opisany na poprzedniej stronie) Porównaj koszty ktore podali do stanu zbiornika i sprzętu który kolega ma to jest rozbój. Ja swoją opinie koledze przekazałem znając system sprawiedliwości w tym kraju podjąłbym jedna z dwóch decyzji dokładam kolejne grube tysiące i sam z pomocą forum bawię się w akwarystykę lub cały ten twór spuścił przez okno...  Niezależnie od decyzji sądził się z ta firmą.

sith114

sith114

18 minut temu, @Beti napisał:

No to co z tego,jesteś niezadowolony w trakcie wykonywania umowy i możesz ja zerwać ze skutkiem natychmiastowym z żądaniem zwrotu pieniędzy za nie wykorzystana dalszą część usługi.

Wypowiedzenie umowy o świadczenie usług
 

Każda umowa o świadczenie usług niezależnie od tego, czy jest zawarta na czas określony, czy nieokreślony, może zostać wypowiedziana. W umowie może zostać uwzględniony okres wypowiedzenia. Jeśli go nie określono, to rozwiązanie umowy następuje ze skutkiem natychmiastowym. W takiej sytuacji ważne będzie to, czy rozwiązanie umowy następuje z ważnych przyczyn, czy nie. Dlaczego? Bo jeśli zleceniobiorca poniósł z tego tytułu straty, a rozwiązanie umowy o świadczeniu usług nastąpiło bez ważnych przyczyn, to może wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym. 
 

Prawo prawem, ale z rozmów z autorem tego wątku wiem ze to co jest nie wykonane z tych umów to albo „juz się robi, zaraz będzie” już i zaraz dążą do nieskończoności...  Fakt 600 litrów bagna zamiast akwarium najlepiej pokazuje serwis który zrobili koledze. Ten ostatni opisany na poprzedniej stronie) Porównaj koszty ktore podali do stanu zbiornika i sprzętu który kolega ma to jest rozbój. Ja swoją opinie koledze przekazałem znając system sprawiedliwości w tym kraju podjąłbym jedna z dwóch decyzji dokładam kolejne grube tysiące i sam z pomocą forum bawię się w akwarystykę lub cały ten twór spuścił przez okno...  Niezależnie od decyzji sądził się z ta firmą.

sith114

sith114

16 minut temu, @Beti napisał:

No to co z tego,jesteś niezadowolony w trakcie wykonywania umowy i możesz ja zerwać ze skutkiem natychmiastowym z żądaniem zwrotu pieniędzy za nie wykorzystana dalszą część usługi.

Wypowiedzenie umowy o świadczenie usług
 

Każda umowa o świadczenie usług niezależnie od tego, czy jest zawarta na czas określony, czy nieokreślony, może zostać wypowiedziana. W umowie może zostać uwzględniony okres wypowiedzenia. Jeśli go nie określono, to rozwiązanie umowy następuje ze skutkiem natychmiastowym. W takiej sytuacji ważne będzie to, czy rozwiązanie umowy następuje z ważnych przyczyn, czy nie. Dlaczego? Bo jeśli zleceniobiorca poniósł z tego tytułu straty, a rozwiązanie umowy o świadczeniu usług nastąpiło bez ważnych przyczyn, to może wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym. 
 

Prawo prawem, ale z rozmów z autorem tego wątku wiem ze to co jest nie wykonane z tych umów to albo „juz się robi, zaraz będzie” już i zaraz dążą do nieskończoności...  Fakt 600 litrów bagna zamiast akwarium najlepiej pokazuje serwis który zrobili koledze. Ten ostatni opisany na poprzedniej stronie) Porównaj koszty ktore podali do stanu zbiornika i sprzętu który kolega ma to jest rozbój. Ja swoją opinie koledze przekazałem znając system sprawiedliwości w tym kraju podjąłbym jedna z dwóch decyzji dokładam kolejne grube tysiące i sam z pomocą forum bawię się w akwarystykę lub cały ten twór spuścił przez okno...  Niezależnie od decyzji sądził się z ta firma. 

sith114

sith114

15 minut temu, @Beti napisał:

No to co z tego,jesteś niezadowolony w trakcie wykonywania umowy i możesz ja zerwać ze skutkiem natychmiastowym z żądaniem zwrotu pieniędzy za nie wykorzystana dalszą część usługi.

Wypowiedzenie umowy o świadczenie usług
 

Każda umowa o świadczenie usług niezależnie od tego, czy jest zawarta na czas określony, czy nieokreślony, może zostać wypowiedziana. W umowie może zostać uwzględniony okres wypowiedzenia. Jeśli go nie określono, to rozwiązanie umowy następuje ze skutkiem natychmiastowym. W takiej sytuacji ważne będzie to, czy rozwiązanie umowy następuje z ważnych przyczyn, czy nie. Dlaczego? Bo jeśli zleceniobiorca poniósł z tego tytułu straty, a rozwiązanie umowy o świadczeniu usług nastąpiło bez ważnych przyczyn, to może wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym. 
 

Prawo prawem, ale z rozmów z autorem tego wątku wiem ze to co jest nie wykonane z tych umów to albo „juz się robi, zaraz będzie” już i zaraz dążą do nieskończoności...  Fakt 600 litrów bagna zamiast akwarium najlepiej pokazuje serwis który zrobili koledze. Porównaj koszty ktore podali do stanu zbiornika i sprzętu który kolega ma to jest rozbój. Ja swoją opinie koledze przekazałem znając system sprawiedliwości w tym kraju podjąłbym jedna z dwóch decyzji dokładam kolejne grube tysiące i sam z pomocą forum bawię się w akwarystykę lub cały ten twór spuścił przez okno...  Niezależnie od decyzji sądził się z ta firma. 

sith114

sith114

8 minut temu, @Beti napisał:

No to co z tego,jesteś niezadowolony w trakcie wykonywania umowy i możesz ja zerwać ze skutkiem natychmiastowym z żądaniem zwrotu pieniędzy za nie wykorzystana dalszą część usługi.

Wypowiedzenie umowy o świadczenie usług
 

Każda umowa o świadczenie usług niezależnie od tego, czy jest zawarta na czas określony, czy nieokreślony, może zostać wypowiedziana. W umowie może zostać uwzględniony okres wypowiedzenia. Jeśli go nie określono, to rozwiązanie umowy następuje ze skutkiem natychmiastowym. W takiej sytuacji ważne będzie to, czy rozwiązanie umowy następuje z ważnych przyczyn, czy nie. Dlaczego? Bo jeśli zleceniobiorca poniósł z tego tytułu straty, a rozwiązanie umowy o świadczeniu usług nastąpiło bez ważnych przyczyn, to może wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym. 
 

Prawo prawem, ale z rozmów z autorem tego wątku wiem ze to co jest nie wykonane z tych umów to albo „juz się robi, zaraz będzie” już i zaraz dążą do nieskończoności...  Fakt 600 litrów bagna zamiast akwarium najlepiej pokazuje serwis który zrobili koledze. Porównaj koszty ktore podali do stanu zbiornika i sprzętu który kolega ma to jest rozbój. Ja swoją opinie koledze przekazałem znając system sprawiedliwości w tym kraju podjąłbym jedna z dwóch decyzji dokładam kolejne grube tysiące i sam z pomocą forum bawię się w akwaryatyke lub cały ten twór spuścił przez okno...  Niezależnie od decyzji sadził się z ta firma. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.