Skocz do zawartości
@Pawel

Ubezpieczanie życia w akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedziłem w ostatnim czasie kilka agencji ubezpieczeniowych w celu ubezpieczenia tego co mam w akwarium tj. korale, ryby i bezkręgowce. Odbijałem się jednak od jednego punktu do drugiego, potem trzeciego i czwartego. Zakończyłem na piątym. Rozmowa zawsze zaczynała się od tego co ja tam mam że chcę ubezpieczyć i kończyła na ofercie ubezpieczenia od zalania, a w tej kwestii jestem już zabezpieczony. Tylko jedna agentka zaoferowała mi, że zorientuje się w temacie i zadzwoni, ale na telefon jeszcze czekam :)

Może komuś z Was udało się ubezpieczyć życie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Pawel_Q napisał:

Może komuś z Was udało się ubezpieczyć życie? 

od kradzieży ? czy .. "głupoty właściciela" :) 

tak czy siak nie bardzo da się oznakować w sposób trwały (a korala nie oznakujesz w żaden sposób) ... więc jeśli nawet ktoś Ci to ubezpieczy to .. składka będzie kosmiczna / nieopłacalna

ps. PZU ubezpiecza ryby hodowlane ale  ... – w stawach hodowlanych

zaś Warta twierdzi że : Psy, koty, ptaki i rybki są ubezpieczone w takim samym zakresie, jak ruchomości domowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ubezpieczenie w pzu i akwarium i ryby też wchodzą w jego zakres - przy np kradzieży spisywane jest oświadczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie od jakich ryzyk chcesz ubezpieczyć. Skontaktuj się z agentem Allianz - są w stanie ubezpieczyć wszytko, tylko pytanie czy to ma sens bo składka będzie zabójcza, no chyba że masz holocathus clarionensis, centrophyge boyley albo inny wynalazek za grubą forsę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać

Więc tak mój poprzedni post skasowany nie jestem tylko agentem a akwarystą. 

Jestem agentem firmy PZU i taką odpowiedz dostałem.

W razie np awarii prądu lub innych zdarzeń losowych gdyby życie padło:

Hodowla jako firma tak, natomiast samo życie w akwarium prywatnym nie ma takiego ubezpieczenia. Może na warunkach specjalnych by się ktoś zgodził lecz pewnie mało opłacalne... 

Natomiast stłuczenie przez właściciela-osoby trzecie, rozszczelnienia, dewastacja, akcja ratownicza, przepięci sprzętu w związku z tym tak w ubezpieczeniu PZU DOM . 

Gdyby ktoś by zainteresowany jakimś ubezpieczeniem , pytaniem odnośnie ubezpieczeń zapraszam do kontaktu 791 444 412. 

Edytowane przez kali (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.