Skocz do zawartości

Historia edycji

divennn

divennn

16 godzin temu, Rafael31 napisał:

Poziom wody masz trochę za niski.

Wody na razie nie dolewałem więcej gdyż zostawiłem przestrzeń na włożenie cyrkulatora + ręki przy jakimś początkowym układaniu aby się nic nie wylewało, na pewno doleje więcej wody teraz gdy już nie będę grzebał w środku :)

 

15 godzin temu, maciej01 napisał:

Grzałka do filtra nie zmieści się?

Bardzo ciasno by było , na razie nie przeszkadza mi ona jakoś bardzo w akwarium, jeśli jednak chciałbym ją umieścić w filtrze, normalnie ją włożyć pomiędzy siporax? ( mam go w obydwu koszyczkach bez woreczków wrzucony luzem)

 

15 godzin temu, maciej01 napisał:

Nic na razie nie rób, daj akwarium spokojnie dojrzewać.

Tak też robię , bez pośpiechu na spokojnie :)

 

4 godziny temu, natan2012 napisał:

Bardzo fajna Skała teraz tylko przeczekać swoje i można zacząć zasiedlac:D.  Osobiście dodałbym jeszcze jedną lampkę aktynike,

Bardzo dziękuję ^_^ do zdjęć wyłączyłem aktynike , z włączoną aktyniką wygląda to tak:

 

SAcymZL_Qi4Pl9yqTU1_js2JAsvinelm6wjsbOfG

ujekuOmaLPvkzq8bEstluukwTDzvAtXwjAvpyBMq

 

4 godziny temu, natan2012 napisał:

Na przyszłość warto też zainwestować w cyrkulację,  gdyż sam filtr będzie za mało.  Do kostki super sprawdza się Hydor Coralia 900.  

Właśnie rozglądałem się za cyrkulatorem , na pewno jakaś cyrkulacja oprócz filtra pojawi się w kosteczce , wezmę Twoją propozycję pod uwagę ^_^

Wielkie dzięki wszystkim za udzielenie się w wątku :)

divennn

divennn

11 godzin temu, Rafael31 napisał:

Poziom wody masz trochę za niski.

Wody na razie nie dolewałem więcej gdyż zostawiłem przestrzeń na włożenie cyrkulatora + ręki przy jakimś początkowym układaniu aby się nic nie wylewało, na pewno doleje więcej wody teraz gdy już nie będę grzebał w środku :)

 

11 godzin temu, maciej01 napisał:

Grzałka do filtra nie zmieści się?

Bardzo ciasno by było , na razie nie przeszkadza mi ona jakoś bardzo w akwarium, jeśli jednak chciałbym ją umieścić w filtrze, normalnie ją włożyć pomiędzy siporax? ( mam go w obydwu koszyczkach bez woreczków wrzucony luzem)

 

11 godzin temu, maciej01 napisał:

Nic na razie nie rób, daj akwarium spokojnie dojrzewać.

Tak też robię , bez pośpiechu na spokojnie :)

 

18 minut temu, natan2012 napisał:

Bardzo fajna Skała teraz tylko przeczekać swoje i można zacząć zasiedlac:D.  Osobiście dodałbym jeszcze jedną lampkę aktynike,

Bardzo dziękuję ^_^ do zdjęć wyłączyłem aktynike , z włączoną aktyniką wygląda to tak:

 

dhpyMLfgjaMf9jhPavU0tEj4SyjGqgXZi6H7W0Ir

HDnEw-DRRlzyTX58MqZxsZDmU7fW7hKoHuhM-CVb

 

21 minut temu, natan2012 napisał:

Na przyszłość warto też zainwestować w cyrkulację,  gdyż sam filtr będzie za mało.  Do kostki super sprawdza się Hydor Coralia 900.  

Właśnie rozglądałem się za cyrkulatorem , na pewno jakaś cyrkulacja oprócz filtra pojawi się w kosteczce , wezmę Twoją propozycję pod uwagę ^_^

Wielkie dzięki wszystkim za udzielenie się w wątku :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.