Skocz do zawartości

Historia edycji

divennn

divennn

Aktualizacja

Dzisiaj w moje ręce wpadły dwa nowe przedmioty do akwa :)  

vYhMUViXRYcqiRZghrukhtA8qXwvCEpFUthd25Ls

Zdecydowałem się jednak na wymianę kaskady na mniejszą , stwierdziłem że nie potrzebuję aż tak dużej jaką była versamax fzn3 do mojego akwarium w którym mieści się około 24/25 litrów , fzn1 zajmuje dużo mniej miejsca przez co mam możliwość estetycznie umieścić choćby dolewkę , która jest kolejnym fantem na dziś :)

Aqua-Trend Levelautomatic EYE - nie spodziewałem się że ta dolewka będzie aż tak mała oraz zgrabna , nie rzuca się w oczy i wygląda całkiem ładnie na bocznej szybce :)

Pokrywkę kaskady zmodyfikowałem tak aby ukryć wężyk silikonowy dolewki  , znajduje się on na wylocie kaskady przez co woda z dolewki nie wpada mocnym strumieniem prosto do akwarium a delikatnie spływa wraz z wodą z kaskady :)

GaEPKwgnHuyqqiA7eOawd7yXMatsC4vDyD3HnYkz

Gk9OxrY7EwGjPNfXYAgMW6qrZknhmjSrhU3eibLy

hLSGxkoGZ_H8IBECpi2IhAP7Ojp8OSK2mUXp8WSp

 

Za dnia dodam kolejny wpis opisujący oraz pokazujący dokładnie jak wszystko jest umieszczone :) 

Oprócz tego w tym tygodniu pojawi się jeszcze jedna niespodzianka dla akwarium , kolejny sprzęt o którym też pojawi się wpis :)

To tyle na teraz , pozdrawiam wszystkich :)

divennn

divennn

Aktualizacja

Dzisiaj w moje ręce wpadły dwa nowe przedmioty do akwa :)  

vYhMUViXRYcqiRZghrukhtA8qXwvCEpFUthd25Ls

Zdecydowałem się jednak na wymianę kaskady na mniejszą , stwierdziłem że nie potrzebuję aż tak dużej jaką była versamax fzn3 do mojego akwarium w którym mieści się około 24/25 litrów , fzn1 zajmuje dużo mniej miejsca przez co mam możliwość estetycznie umieścić choćby dolewkę , która jest kolejnym fantem na dziś :)

Aqua-Trend Levelautomatic EYE - nie spodziewałem się że ta dolewka będzie aż tak mała oraz zgrabna , nie rzuca się w oczy i wygląda całkiem ładnie na bocznej szybce :)

Pokrywkę kaskady zmodyfikowałem tak aby ukryć wężyk silikonowy dolewki  , znajduje się on na wylocie kaskady przez co woda z dolewki nie wpada mocnym strumieniem prosto do akwarium a delikatnie spływa wraz z wodą z kaskady :)

GaEPKwgnHuyqqiA7eOawd7yXMatsC4vDyD3HnYkz

Gk9OxrY7EwGjPNfXYAgMW6qrZknhmjSrhU3eibLy

hLSGxkoGZ_H8IBECpi2IhAP7Ojp8OSK2mUXp8WSp8

 

Za dnia dodam kolejny wpis opisujący oraz pokazujący dokładnie jak wszystko jest umieszczone :) 

Oprócz tego w tym tygodniu pojawi się jeszcze jedna niespodzianka dla akwarium , kolejny sprzęt o którym też pojawi się wpis :)

To tyle na teraz , pozdrawiam wszystkich :)

divennn

divennn

Aktualizacja

Dzisiaj w moje ręce wpadły dwa nowe przedmioty do akwa :)  rbxn2BhKJeyDxAJDhMUHa9zk18zOEONyoAuI3S_e

Zdecydowałem się jednak na wymianę kaskady na mniejszą , stwierdziłem że nie potrzebuję aż tak dużej jaką była versamax fzn3 do mojego akwarium w którym mieści się około 24/25 litrów , fzn1 zajmuje dużo mniej miejsca przez co mam możliwość estetycznie umieścić choćby dolewkę , która jest kolejnym fantem na dziś :)

Aqua-Trend Levelautomatic EYE - nie spodziewałem się że ta dolewka będzie aż tak mała oraz zgrabna , nie rzuca się w oczy i wygląda całkiem ładnie na bocznej szybce :)

Pokrywkę kaskady zmodyfikowałem tak aby ukryć wężyk silikonowy dolewki  , znajduje się on na wylocie kaskady przez co woda z dolewki nie wpada mocnym strumieniem prosto do akwarium a delikatnie spływa wraz z wodą z kaskady :)

x3cRNHOxdPufA133xMlLIYAeX5GfQjhXytiMn7wO

u2rYfx-N39RXA-a0_XSSBRBgWB8qU0dyaDlVKJvE

AAcXu39yTRak3OWEVt0anUbYNIOFxQuWvh1nM_15

 

Za dnia dodam kolejny wpis opisujący oraz pokazujący dokładnie jak wszystko jest umieszczone :) 

Oprócz tego w tym tygodniu pojawi się jeszcze jedna niespodzianka dla akwarium , kolejny sprzęt o którym też pojawi się wpis :)

To tyle na teraz , pozdrawiam wszystkich :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.