Skocz do zawartości

Historia edycji

Diodon

Diodon

Witaj

Wlasnie od jakiegos czasu zaczalem moj zbiornik prowadzic znacznie zmniejszajac podmiany wody.....bo spotkalem paru kolesiow ,ktorzy mi w leb pukali zeby tyle drogiej solanki do kibla wyzucac.

Co dziwne,zaczely mi rosnac twarde korale a psiary przestaly.....sumplementuje pompami dozujacymi codziennie

MG = 1600....

.Ca= 500 

jod 24  -  5 kropli dziennie (tylko na noc bo jod sie utlenia od swiatla)

KH ma 8

Po4 prawie biale

No2 czyste

No3  w normie

Acanthastrea lordhowensis,Favie,Euphilie Barty i jeszcze inne rosna  i co pare tygodni je odcinam szczepki tarcza diamentowa i oddaje do sklepow 3/1 dostaje i dalej rozmnazam.....co ciekawe...2 miesiace nie wymienialem wody a te swiry rosna dalej,ale problem jest z miekkimi...clavularia i inne krzaki stoja.......

Czy mozna wlasnie tak prowadzic akwarium ?bo mi to rosnie ....dopiero 3 podmiany wody troche ruszyly miekkie....ale twarde na ta podmiane jakos nie zaaregowaly.

WIesz,ja sam tego w ogole nie rozumiem jak to wszystko jeszcze tak dziala.......

poz

T

Diodon

Diodon

Witaj

Wlasnie od jakiegos czasu zaczalem moj zbiornik prowadzic znacznie zmniejszajac podmiany wody.....bo spotkalem paru kolesiow ,ktorzy mi w leb pukali zeby tyle drogiej solanki do kibla wyzucac.

Co dziwne,zaczely mi rosnac twarde korale a psiary przestaly.....sumplementuje pompami dozujacymi codziennie

MG = 1600....

.Ca= 500 

jod 24  -  5 kropli dziennie (tylko na noc bo jod sie utlenia od swiatla)

KH ma 8

Po4 prawie biale

No2 czyste

No3  w normie

Acanthastrea lordhowensis,Favie,Euphilie Barty i jeszcze inne rosna  i co pare tygodni je odcinam szczepki tarcza diamentowa i oddaje do sklepow 3/1 dostaje i dalej rozmnazam.....co ciekawe...2 miesiace nie wymienialem wody a te swiry rosna dalej,ale problem jest z miekkimi...clavularia i inne krzaki stoja.......

Czy mozna wlasnie tak prowadzic akwarium ?bo mi to rosnie ....dopiero 3 podmiany wody troche ruszyly miekkie....

WIesz,ja sam tego w ogole nie rozumiem jak to wszystko jeszcze tak dziala.......

poz

T

Diodon

Diodon

Witaj

Wlasnie od jakiegos czasu zaczalem moj zbiornik prowadzic znacznie zmniejszajac podmiany wody.....bo spotkalem paru kolesiow ,ktorzy mi w leb pukali zeby tyle drogiej solanki do kibla wyzucac.

Co dziwne,zaczely mi rosnac twarde korale a psiary przestaly.....sumplementuje pompami dozujacymi codziennie

MG = 1600....

.Ca= 500 

jod 24  -  5 kropli dziennie (tylko na noc bo jod sie utlenia od swiatla)

KH ma 8

Po4 prawie biale

No2 czyste

No3  w normie

Acanthastrea lordhowensis,Favie,Euphilie Barty i jeszcze inne rosna  i co pare tygodni je odcinam szczepki tarcza diamentowa i oddaje do sklepow 3/1 dostaje i dalej rozmnazam.....co ciekawe...2 miesiace nie wymienialem wody a te swiry rosna dalej,ale problem jest z miekkimi...clavularia i inne krzaki stoja.......

Czy mozna wlasnie tak prowadzic akwarium ?bo mi to rosnie ....dopiero 3 podmiany wody troche ruszyly miekkie....

poz

T

Diodon

Diodon

Witaj

Wlasnie od jakiegos czasu zaczalem moj zbiornik prowadzic znacznie zmniejszajac podmiany wody.....bo spotkalem paru kolesiow ,ktorzy mi w leb pukali zeby tyle drogiej solanki do kibla wyzucac.

Co dziwne,zaczely mi rosnac twarde korale a psiary przestaly.....sumplementuje pompami dozujacymi codziennie

MG = 1600....

.Ca= 500 

jod 24  -  5 kropli dziennie (tylko na noc bo jod sie utlenia od swiatla)

KH ma 8

Po4 prawie biale

No2 czyste

No3  w normie

Acanthastrea lordhowensis,Favie,Euphilie i jeszcze inne rosna  i co pare tygodni je odcinam szczepki tarcza diamentowa i oddaje do sklepow 3/1 dostaje i dalej rozmnazam.....co ciekawe...2 miesiace nie wymienialem wody a te swiry rosna dalej,ale problem jest z miekkimi...clavularia i inne krzaki stoja.......

Czy mozna wlasnie tak prowadzic akwarium ?bo mi to rosnie ....dopiero 3 podmiany wody troche ruszyly miekkie....

poz

T

Diodon

Diodon

Witaj

Wlasnie od jakiegos czasu zaczalem moj zbiornik prowadzic znacznie zmniejszajac podmiany wody.....bo spotkalem paru kolesiow ,ktorzy mi w leb pukali zeby tyle drogiej solanki do kibla wyzucac.

Co dziwne,zaczely mi rosnac twarde korale a psiary przestaly.....sumplementuje pompami codziennie MG = 1600.....Ca= 500 i jod 245 kropli dziennie (tylko na noc bo jod sie utlenia od swiatla)

Acanthastrea lordhowensis,Favie,Euphilie i jeszcze inne rosna  i co pare tygodni je odcinam szczepki tarcza diamentowa i oddaje do sklepow 3/1 dostaje i dalej rozmnazam.....co ciekawe...2 miesiace nie wymienialem wody a te swiry rosna dalej,ale problem jest z miekkimi...clavularia i inne krzaki stoja.......

Czy mozna wlasnie tak prowadzic akwarium ?bo mi to rosnie ....dopiero 3 podmiany wody troche ruszyly miekkie....

poz

T

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.